Články

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

před 2 dny
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

ONLINE: Od 19:30 venku proti Liberci

před 2 dny
V rámci 19. kola FORTUNA:LIGY hrají sešívaní od 19:30 v Liberci.

Škoda, že jsme nějaké akce nedotáhli do gólů

27.11.2019
Za stavu 1:1 měl velkou šanci, tu ale bohužel neproměnil: „Udělal jsem to tak, jak jsem chtěl, jen jsem to bohužel špatně trefil," mrzí Lukáše Masopusta.

ONLINE: Slávisté hostí Inter Milan

27.11.2019
Od 21:00 hrají sešívaní poslední domácí utkání základní skupiny UEFA Champions League, soupeřem Slavie je milánský Inter.

ONLINE: Od 17:00 venku proti Olomouci

23.11.2019
V 17. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 17:00 utkání na hřišti Sigmy Olomouc.

ONLINE: Od 17:00 doma proti Teplicím

10.11.2019
Ve 16. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané v Sinobo Stadium od 17:00 utkání proti Teplicím.

Mnohem víc než jen bezbranková noc na Camp Nou

07.11.2019
V duelu mezi Slavií a Barcelonou na Camp Nou branky nepadly. Zápas však přinesl mnohem víc než jen 90 minut fotbalu.

ONLINE: Od 18:55 venku proti Barceloně

05.11.2019
Od 18:55 hrají sešívaní čtvrtý zápas skupiny F Ligy mistrů na hřišti Barcelony. Utkání v přímém přenosu odvysílá O2 TV Sport.

K jednoznačnému výsledku vedla dlouhá cesta

02.11.2019
Sešívaní v zápase 15. kola FORTUNA:LIGY odčinili středeční pohárovou porážku a porazili Baník vysoko 4:0. „Po gólu na jedna nula jsme se více dostali ke své hře," říká Jindřich Trpišovský.

ONLINE: Od 17:00 doma proti Baníku

02.11.2019
Ve 14. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané v Sinobo Stadium od 17:00 utkání proti Baníku Ostrava.

V sobotu od 17:00 doma proti Baníku

31.10.2019
V rámci 15. kola FORTUNA:LIGY se utkají sešívaní doma s Baníkem Ostrava. Šestému týmu tabulky tak budou moct oplatit jen několik dní staré vyřazení z poháru.

Velká bitva, vítězství jsme si ale zasloužili

27.10.2019
Slávisté po dlouhých šesti letech dokázali zvítězit na hřišti Plzně, druhého týmu tabulky. ​„Kluci vzadu to odehráli skvěle," říká Jindřich Trpišovský.

ONLINE: Od 17:00 na hřišti Plzně

27.10.2019
Ve 14. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 17:00 utkání na hřišti Plzně. Na

ONLINE: Zápas desetiletí! Slavia hostí Barcelonu

23.10.2019
Od 21:00 čeká Slavii v rámci skupiny F Ligy mistrů utkání proti jednomu z nejslavnějších týmů historie. Sešívaní přivítají Barcelonu.

První půle byla mizerná, pomohli nám fanoušci i střídání

19.10.2019
Sešívaní ve 13. kole FORTUNA:LIGY otočili zápas s Příbramí a nakonec zvítězili 3:1. „Od šedesáté minuty byl výkon takový, jaký měl být," říká trenér Jindřich Trpišovský.