Články

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

116 nastřílených branek, v Edenu obvykle s nulou

24.05.2022
Stříbrná sezona 2021/22 je za námi. Jak si slávisté vedli v uplynulém ligovém ročníku pohledem statistik?

ONLINE: Od 17:00 derby na závěr sezony

15.05.2022
Slávsité uzavírají stříbrnou sezonu 303. derby proti Spartě. V základní sestavě hraje Daniel Samek.

Závěr jsme měli dohrát zkušeněji, teď nás to bolí

01.05.2022
Stanislav Tecl nastoupil proti Plzni s kapitánskou páskou. „Nechali jsme na hřišti vše, teď je to pro nás hrozně těžké. Celý zápas čekáme na vedení, a když se to povede, necháme si dát gól,“ litoval remízového závěru.

V neděli od 19:00 v Edenu proti vedoucí Plzni

29.04.2022
Slavia 73 bodů, Viktoria Plzeň o dva více. A v neděli ve vyprodaném Edenu vzájemný souboj v rámci 2. kola FORTUNA:LIGA FINÁLE. O utkání promluvil Jindřich Trpišovský a Tomáš Holeš.

ONLINE: Od 19:00 první kolo nadstavby proti Hradci

24.04.2022
Slávisté nastupují v prvním kole Finále FORTUNA:LIGY v Mladé Boleslavi proti Hradci Králové, který po základní části obsadil šestou příčku.

Výhra nad Zlínem, do nadstavby z prvního místa

20.04.2022
Slávisté v posledním kole základní části FORTUNA:LIGY přehráli v domácím prostředí Zlín 3:0 a do nadstavby půjdou z prvního místa v tabulce. Góly vstřelili v prvním poločase Stanislav Tecl a Lukáš Provod, po pauze skóroval Peter Olayinka.

​Jsem hrdý na tým, jak to po Feyenoordu zvládl

17.04.2022
Autor vítězné trefy Stanislav Tecl mluvil po vítězství nad Jabloncem (2:1) o svém gólu, výkonu Daniela Fily, dojmech po vypadnutí ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy i strkanici v závěru duelu.

ONLINE: Od 17:00 venku proti Jablonci

17.04.2022
Sešívaní hrají v neděli od 17:00 utkání 29. kola FORTUNA:LIGY v Jablonci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

ONLINE: Od 19:00 venku proti Plzni

03.04.2022
Sešívaní hrají v neděli od 19:00 v Plzni zápas 27. kola FORTUNA:LIGY o první místo ligové tabulky. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Tři slávisté v nominaci na baráž o MS, debut pro Lingra

15.03.2022
Tři slávisté byli nominováni do české fotbalové reprezentace na zápasy baráže o MS 2022 v Kataru. Premiéru v národním týmu si může odbýt Ondřej Lingr.

ONLINE: Od 15:00 venku proti Liberci

13.03.2022
Sešívaní hrají v neděli od 15:00 venkovní utkání 25. kola FORTUNA:LIGY v Liberci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Produktivita nám extrémně pomohla. Standa si góly zaslouží

27.02.2022
Jindřich Trpišovský mluvil po jasné výhře nad Hradcem Králové o zasloužených gólech pro Standu Tecla, slabší druhé půli i zranění Jakuba Hromady a Tarase Kačaraby.

Góly mi pomůžou, velký dík Olayinkovi

27.02.2022
Stanislav Tecl po utkání s Hradcem hovořil o svých dvou trefách, dlouhém čekání na gól, situaci na Ukrajině i rozhodnutí národního týmu nepostavit se v případě postupu v baráži o MS Rusku.

Dva góly Tecla a Lingra, výhra nad Hradcem

27.02.2022
Sešívaní ve 23. kole FORTUNA:LIGY porazili zejména díky výborné první půli Hradec Králové 5:1. V nedělním utkání hraném v Mladé Boleslavi zazářili dvougóloví střelci Stanislav Tecl a Ondřej Lingr.