Slavia vstupuje ve středu do Ondrášovka Cupu | SK Slavia Praha
Více

Slavia vstupuje ve středu do Ondrášovka Cupu

Slavia ve středu vstoupí do nového ročníku Ondrášovka Cupu, ve 2. kole se představí na hřišti pražského Meteoru. Trenér Michal Petrouš bude postrádat dva zraněné hráče Róberta Cicmana a Luboše Tusjaka.

Slavia ve středu vstoupí do nového ročníku Ondrášovka Cupu, ve 2. kole se představí na hřišti pražského Meteoru. Trenér Michal Petrouš bude postrádat dva zraněné hráče Róberta Cicmana a Luboše Tusjaka. Obránce Vitali Trubila plní reprezentační povinnosti, čeká ho v dresu Běloruska přátelské utkání proti Bulharsku.

Trenér Michal Petrouš reaguje na hlas trenéra Meteoru Josefa Pletichy: „Nemáme co ztratit a budeme se rvát o každý míč, o každý metr hřiště. Vždyť proti Slavii nehrajeme každý týden,“ který přinesl v pondělí náš web.

„V žádném případě nesmíme nic podcenit, v takových zápasech soupeř hraje s obrovskou motivací a bojovností. To samé musí platit v každém souboji o míč i o nás. Musíme být plně koncentrovaní, po dvou neúspěšných výsledcích v Gambrinus lize potřebujeme pohár bez problémů zvládnout a dobře naladit na nedělní zápas s Příbramí,“ řekl Michal Petrouš našemu webu.

Na našem webu budete moci sledovat online přenos. Utkání má výkop v 17 hodin. Utkání řídí rozhodčí M. Paták, asistenty jsou Zlámal a Pospíšil. Postupující se ve 3. kole utká s divizním Převýšovem, který zvítězil už v úterý 3:1 na hřišti Vyšehradu.

Všechny potřebné informace pro fanoušky najdete zde.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články