Jiří Vondráček si připsal premiérový slávistický gól | SK Slavia Praha
Více

Jiří Vondráček si připsal premiérový slávistický gól

Osmnáctiletý útočník Jiří Vondráček si připsal svůj první start v prvním soutěžním zápase v dresu Slavie. Stačilo mu devět minut pobytu na hřišti, aby si také připsal...

PRAHA/LIBEŇ – Osmnáctiletý útočník Jiří Vondráček si připsal svůj první start v prvním soutěžním zápase v dresu Slavie. Stačilo mu devět minut pobytu na hřišti, aby si také připsal premiérový gól, když nádherně z voleje trefil do branky centr Adama Hlouška.

„Přesně jsem věděl dopředu co udělám, soustředil jsem se už jenom na to, abych to správně trefil,“ popsal svoji branku Jiří Vondráček, pro kterého mělo utkání zvláštní náboj.

„Je to to soutěž, kterou jsem ještě nedávno za Náchod hrál. K utkání jsme všichni chtěli přistoupit na sto procent, věřím, že jsme se dobře naladili do nedělního zápasu s Příbramí, který zase bude o něčem jiném. Potřebujeme už konečně bodovat,“ přeje si talentovaný útočník.

I díky vstřelenému gólu si vysloužil po zápase pochvalu trenéra. „Z gólu mám samozřejmě radost. Dneska mi to sedlo a krásně to tam zapadlo, ale z mé strany tam bylo i hodně chyb, takže úplně spokojený s tím zápasem být nemůžu,“ zhodnotil Jiří Vondráček svoji premiéru.

O tom, zda si výrazně řekl o místo v základní sestavě, spekulovat nechtěl. „To záleží jenom na trenérovi. Jsem moc rád za ten gól , ale moc dobře vím, že optimální výkon to z mé strany nebyl,“ uzavřel osmnáctiletý útočník, kterého potěšilo, že jeho obě slávistické premiéry viděla na stadionu Meteoru i jeho rodina.  

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články