Vitali Trubila u vítězství nad Bulharskem | SK Slavia Praha
Více

Vitali Trubila u vítězství nad Bulharskem

S mnohem lepšími pocity než naši reprezentanti z Norska, se vrací ze své reprezentační mise Vitali Trubila. Bělorusko vyhrálo nad Bulharskem 1:0 a v zápase mělo celou řadu dalších šancí. Slávistický obránce odehrál celý zápas.

S mnohem lepšími pocity než naši reprezentanti z Norska, se vrací ze své reprezentační mise Vitali Trubila. Bělorusko vyhrálo nad Bulharskem 1:0 a v zápase mělo celou řadu dalších šancí. Slávistický obránce odehrál celý zápas.

Vitali Trubila si při třetím reprezentačním startu zahrál poločas v záloze a poločas v obraně.

„V prvním poločase jsme nastřelili třikrát břevno, jednou tyč, nakonec padl vlastní gól. Po naší velké šanci si míč do branky srazil brankář,“ popsal průběh zápasu Vitali Trubila.

„Druhá půle byla vyrovnanější, ale více šancí jsme měli stejně my, měli jsme vyhrát vyšším rozdílem,“ dodal Trubila k utkání, které v Minsku sledovalo 8 tisíc diváků.

Aktuálně

Beseda a prohlídka stadionu s Františkem Veselým mladším

8. 12. 2022
Tribuna Františka Veselého – krásný odkaz legendárního slávisty, který v sešívaném dresu přepisoval historické tabulky. Není to ale jediná vzpomínka na našeho útočníka. Ve slávistickém muzeu mohou fanoušci spatřit vzácné artefakty spojené s jeho kariérou, o které jim ve středeční podvečer vyprávěli Václav Petrák a František Veselý mladší.

Vánoční besídka pro děti i dospělé v Edenu

8. 12. 2022
Slavia společně s Odborem přátel pořádá Vánoční besídku pro děti i dospělé v prostorách stadionu Slavie a slávistického muzea.

Na produktivitě pracujeme. Bude to o prvním gólu

7. 12. 2022
Slávistky čeká ve čtvrtek od 21:00 venkovní utkání na půdě rakouského St. Pöltenu. Čtvrtý zápas základní skupiny Ligy mistryň vyhlíží trenér Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová.

Další články