Posila do útoku: na roční hostování s opcí přichází Jan Blažek | SK Slavia Praha
Více

Posila do útoku: na roční hostování s opcí přichází Jan Blažek

Ve čtvrtek dopoledne získala Slavia posilu do útoku, z Liberce přichází na roční hostování útočník Jan Blažek, který přišel poprvé do Slavie v lednu 2008...

Ve čtvrtek dopoledne získala Slavia posilu do útoku, z Liberce přichází na roční hostování útočník Jan Blažek, který přišel poprvé do Slavie v lednu 2008 a získal se Slavií mistrovský titul.

 „Na návrat do Slavie se velice těším, přicházím do známého prostředí. Když jsem přišel poprvé do Slavie, podařilo se mi dát branku hned v prvním domácím zápase, vůbec bych se nezlobil, kdyby se mi to povedlo i tentokrát,“ řekl staronový slávistický útočník našemu webu. Jan Blažek ve čtvrtek večer absolvuje se Slavií první trénink.

Jan Blažek je odchovancem Slovanu Liberec. Tento třiadvacetiletý útočník naskočil do ligy v roce 2005 a postupně se vypracoval v oporu severočeského klubu. Působil také v mládežnických reprezentacích, v roce 2007 se zúčastnil mistrovství Evropy do 21 let. Jaro 2008 strávil Blažek na hostování ve Slavii, odehrál sedm zápasů, vstřelil jednu branku a podílel se tak na zisku mistrovského titulu. Od ledna 2010 hrál rok a půl v Řecku za AE Larissa, kde byl spoluhráčem Kamila Čontofalského. Letos v létě se vrátil do Liberce. Jan Blažek si také připsal tři starty v reprezentačním áčku.   

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články