Posila do útoku: na roční hostování s opcí přichází Jan Blažek | SK Slavia Praha
Více

Posila do útoku: na roční hostování s opcí přichází Jan Blažek

Ve čtvrtek dopoledne získala Slavia posilu do útoku, z Liberce přichází na roční hostování útočník Jan Blažek, který přišel poprvé do Slavie v lednu 2008...

Ve čtvrtek dopoledne získala Slavia posilu do útoku, z Liberce přichází na roční hostování útočník Jan Blažek, který přišel poprvé do Slavie v lednu 2008 a získal se Slavií mistrovský titul.

 „Na návrat do Slavie se velice těším, přicházím do známého prostředí. Když jsem přišel poprvé do Slavie, podařilo se mi dát branku hned v prvním domácím zápase, vůbec bych se nezlobil, kdyby se mi to povedlo i tentokrát,“ řekl staronový slávistický útočník našemu webu. Jan Blažek ve čtvrtek večer absolvuje se Slavií první trénink.

Jan Blažek je odchovancem Slovanu Liberec. Tento třiadvacetiletý útočník naskočil do ligy v roce 2005 a postupně se vypracoval v oporu severočeského klubu. Působil také v mládežnických reprezentacích, v roce 2007 se zúčastnil mistrovství Evropy do 21 let. Jaro 2008 strávil Blažek na hostování ve Slavii, odehrál sedm zápasů, vstřelil jednu branku a podílel se tak na zisku mistrovského titulu. Od ledna 2010 hrál rok a půl v Řecku za AE Larissa, kde byl spoluhráčem Kamila Čontofalského. Letos v létě se vrátil do Liberce. Jan Blažek si také připsal tři starty v reprezentačním áčku.   

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články