S Fanklubem na Olomouc! Získáte vstupenku zdarma i příspěvek na dopravu! | SK Slavia Praha
Více

S Fanklubem na Olomouc! Získáte vstupenku zdarma i příspěvek na dopravu!

Fanklub opět vyhlašuje zájezd na domácí zápas. Tentokrát se jedná o utkání se Sigmou Olomouc v neděli 2. října od 15 hodin. Zorganizujte autobusový výjezd na domácí zápas...

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Fanklub opět vyhlašuje zájezd na domácí zápas. Tentokrát se jedná o utkání se Sigmou Olomouc v neděli 2. října od 15 hodin.

Zorganizujte autobusový výjezd na domácí zápas s Olomoucí a Fanklub Slavie vám přispěje na dopravu a to jednorázovou částkou dva tisíce korun.

Všem účastníkům výjezdu Fanklub zajistí předem vstupenky na zápas, členové Fanklubu a OP obdrží vstupenku zdarma, ostatní v cenové kategorii, jakou si vyberou. Vstupenky budou k vyzvednutí v sekretariátu před zápasem.

Fanklub zveřejní na svých stránkách trasu vybraného zájezdu tak, aby se případně mohli po cestě přidávat další zájemci.

Počet autobusů tentokrát není omezen. Je omezen pouze počet vstupenek zdarma, kterých je 50 kusů.

Podmínky pro poskytnutí příspěvku na zápas s Olomoucí:

  • Nejpozději do středy 28. září zašlete přihlášku na e-mail: fanklub@slavista.cz včetně kontaktů na organizující osobu

  • K přihlášce připojte jmenný seznam cestujících s vyznačením, zda dotyčný je či není člen Fanklubu, respektive Odboru přátel, a zda má či nemá slávistickou permanentku do Synot Tip Areny. Obojí bude následně ověřeno. Další cestující je možné postupně doplňovat do pátku 30. září, kdy budou zakoupeny vstupenky.

  • Minimální počet přihlášených pro poskytnutí dotace, to je cestujících v autobuse, je 20 osob, z celkového počtu musí být alespoň 10 členů FK či OP.

  • Každý přihlášený, pokud není majitelem permanentky, získá prostřednictvím Fanklubu vstupenku na zápas. Člen FK či OP obdrží vstupenku zdarma (k dispozici je 50 kusů vstupenek), nečlen uhradí vstupenku v plné výši (podle vybraného sektoru).

Více na www.slavista.net

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články