Musíme se zvednout, shodují se slávisté | SK Slavia Praha
Více

Musíme se zvednout, shodují se slávisté

Slávisté poprvé trénovali pod vedením nového trenéra Františka Straky. Ten nejdříve k hráčům promluvil hromadně, následně si vzal většinu individuálně. „Po vítězném utkání je atmosféra vždycky dobrá,“ pronesl kapitán Slavie Lukáš Jarolím.

SYNOT TIP ARENA / EDEN - Slávisté poprvé trénovali pod vedením nového trenéra Františka Straky. Ten nejdříve k hráčům promluvil hromadně, následně si vzal většinu individuálně. „Po vítězném utkání je atmosféra vždycky dobrá,“ pronesl kapitán Slavie Lukáš Jarolím.

Kapitán týmu Lukáš Jarolím si pochvaloval právě atmosféru tréninku. „Po vítězném zápase je atmosféra vždycky uvolněnější, je krásné počasí, novinářů přišlo na trénink jako na Barcelonu, takže si to člověk užívá,“ uvedl s úsměvem kapitán sešívaných.

„Musíme se soustředit na zápasy a bodovat. Když se nám bude dařit na hřišti, tak trenér získá fanoušky na svou stranu. Bude chtít odevzdávat maximum pro to, aby se nám dařilo na hřišti a posunuli jsme se v tabulce výš,“ pokračoval Lukáš Jarolím, který se ještě vrátil k nedělnímu vítěznému utkání.

„Jsme strašně rádi, že se nám podařilo bodovat proti Olomouci. Protože je to velmi těžký soupeř. Zvlášť v naší situaci, kdy jsme měli dost zraněných hráčů,“ zhodnotil Jarolím. „Pokud mělo dojít ke změně trenéra, tak je dobré, že se tak stalo teď. V reprezentační pauze bude čas na to, abychom potrénovali a trenér nám sdělí, co od nás očekává,“ přidal Lukáš Jarolím.

Vaniak: Jde o to, aby šla Slavia nahoru

Asistent trenéra a trenér brankářů Martin Vaniak doufá, že změna trenéra Slavii pomůže. „Mně jde o to, aby šla Slavia nahoru. Věřím, že jsme se zvedli už zápasem s Olomoucí. Doufám, že nadcházející zápasy s Budějovicemi, Žižkovem nebo Ostravou zvládneme. To budou zápasy o šest bodů,“ komentoval Vaniak.

Podle útočníka Stanislava Vlčka jde o jedno. „I takovéhle změny přicházejí. Trenér s námi mluvil, je jasné, že máme společný cíl,“ zakončil povídání po pondělním tréninku Vlček.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články