Matěj Paprčiak si dva zápasy nezahraje | SK Slavia Praha
Více

Matěj Paprčiak si dva zápasy nezahraje

Útočník Matěj Paprčiak dostal zákaz startu na dvě soutěžní utkání nepodmíněně. Paprčiak nastoupil v posledním domácím utkání s Olomoucí na závěrečných pár minut, rozhodčí ho po faulu na půlce vyloučil.

PRAHA - Útočník Matěj Paprčiak dostal zákaz startu na dvě soutěžní utkání nepodmíněně. Paprčiak nastoupil v posledním domácím utkání s Olomoucí na závěrečných pár minut, rozhodčí ho po faulu na půlce vyloučil.


Vynechat by tak měl utkání na Žižkově, které se hraje v pondělí 17. října, a doma s Českými Budějovicemi v neděli 23. října.


Disciplinární komise:

„Disciplinární komise zastavila závodní činnost na dvě soutěžní utkání nepodmíněně hráči Matěji Papričiakovi (SK Slavia Praha) - vyloučení za surovou hru v nepřerušené hře (zápas Gambrinus ligy Slavia – Olomouc)."


Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články