Sada hráčských podpisových kartiček A-týmu | SK Slavia Praha
Více

Sada hráčských podpisových kartiček A-týmu

V prodeji v Edenu nebo na dobírku

SYNOT TIP ARENA/EDEN – Sada hráčských podpisových kartiček A-týmu Slavie je v prodeji na recepci Slavie v Synot Tip Areně v Edenu. Sada obsahuje 31 oboustranných podpisových kartiček hráčů a členů realizačního týmu. Cena jednoho balíčku kartiček je 100 korun. Permanentkáři a členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou kartičky koupit se slevou a to za 80 korun. 

Nově mají fanoušci možnost nechat si suvenýry zaslat na dobírku prostřednictvím České Pošty! Své objednávky pište na email suvenyry@slavia.cz, kde uveďte:

Vybraný produkt

Počet kusů

Doručovací adresu

Zda jste permanentkářem, nebo členem Fanklubu či Odboru přátel (v takovém případě uveďte číslo permanentky nebo legitimace Fanklubu či OP)

Při objednání produktů poštou se k ceně připočítává poštovné a balné ve výši 70 Kč.


Aktuálně

Jurečka jako Bican! Jak se stal králem střelců?

3. 6. 2023
Václav Jurečka prožil fenomenální závěr ligy. Před nadstavbou ztrácel na nejlepšího střelce 11 branek, po pěti zápasech ale mohl slavit, protože nasázel 12 gólů a vystřílel si korunu pro krále střelců.

Fotbal i program světového formátu. Eden oslaví 15 let

3. 6. 2023
Finále prestižního mezinárodního turnaje nejlepších mládežnických akademií, premiérové derby kategorie U15 na hlavním stadionu, koncertní show známého rapera Majka Spirita, i nahlédnutí do míst, kde se na zápasy připravují hráči našeho A-týmu. To vše a mnohem víc vás čeká na akci Eden žije! Přijďte společně s námi příští sobotu oslavit 15 let našeho domova. Vstupné? Zdarma!

Dorostence čeká derby víkend

2. 6. 2023
V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Další články