Recepce v Edenu se oblékla do slávistického hávu | SK Slavia Praha
Více

Recepce v Edenu se oblékla do slávistického hávu

<p> Recepce stadionu v&nbsp;Edenu z&iacute;skala novou tv&aacute;ř! Už na derby se Spartou přiv&iacute;tali n&aacute;v&scaron;těvn&iacute;ky na VIP recepci legendy Slavie Franti&scaron;ek Vesel&yacute;, Pepi Bican, Anton&iacute;n Puč, Franti&scaron;ek Pl&aacute;nička a John William Madden.</p>

PRAHA/EDEN – Recepce stadionu v Edenu získala novou tvář! Už na derby se Spartou přivítali návštěvníky na VIP recepci legendy Slavie František Veselý, Pepi Bican, Antonín Puč, František Plánička a John William Madden.

Pravou stranu za recepcí Slavie zdobí velkoplošná fotografie zaplněného stadionu. Ta byla pořízena během prvního ligového utkání v novém Edenu, ve kterém si Slavia remízou s Jabloncem zajistila mistrovský titul.

Čelní stranu proti vchodu ozdobil výrazný nápis SK Slavia Praha, znak 120. výročí založení klubu a čtyři fotografie s letopočty jako připomínky významných milníků v historii Slavie. 1893 a první fotografie Akademického cyklistického odboru Slavie s vlajkou s červenou hvězdou, 1911 a fotografie týmu s trenérem Johnem Maddenem, 1938 a Slavia jako vítěz Středoevropského poháru a 2009 jako připomínka posledního ligového titulu.

Fanoušky přivítají František Veselý, Pepi Bican, Antonín Puč, František Plánička a Joh Madden.

Fotografie zaplněného stadionu z prvního ligového utkání v novém Edenu proti Jablonci.

V čele recepce je velký nápsi SK Slavia Praha a připomínka čtyř výrazných okamžiků v historii našeho klubu.

František Veselý, 1943 - 2009.

Josef Bican, 1913 - 2001.

František Plánička, 1904 - 1996.

John William Madden, 1865 - 1948.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články