Slavia má dvojnásobné zastoupení v nové fotbalové anketě pořádané Ligovou fotbalovou asociací.

"> Slávisté v nominaci nové ankety Trenér a Hráč měsíce | SK Slavia Praha
Více

Slávisté v nominaci nové ankety Trenér a Hráč měsíce

<p style="margin-bottom: 0cm"> Slavia m&aacute; dvojn&aacute;sobn&eacute; zastoupen&iacute; v nov&eacute; fotbalov&eacute; anketě poř&aacute;dan&eacute; Ligovou fotbalovou asociac&iacute;.</p>

 

V nominaci ankety Trenér měsíce září je trenér Slavie Petr Rada

 

Foto: Martin Malý.

 

Trojlístek trenérů Petr Rada, Roman Pivarník a Svatopluk Habanec nominovala pětičlenná expertní skupina tvořená zástupci televizní stanice FANDA a internetového portálu iDNES.cz.

 

Slavia pod taktovkou Petra Rady prožila výsledkový vzestup završený skalpem Sparty v derby pražských »S«.

 

Do ankety se mohou zapojit fotbaloví fanoušci, kteří svými hlasy na internetové stránce www.hracatrenermesice.cz určí historicky prvního Trenéra měsíce. Hlasování potrvá do neděle 7. října do 12 hodin. Jméno vítěze zářijového dílu bude oznámeno v úterý 9. října.

 

 

Martin Latka je v nominaci ankety Hráč měsíce září

 

Foto: Martin Malý.

 

Historicky první vítěz zbrusu nové ankety pořádané Ligovou fotbalovou asociací (LFA) vzejde z tria Martin Latka (SK Slavia Praha), Michal Ordoš (Sigma Olomouc) a Stanislav Tecl (Vysočina Jihlava).

 

Rozhodla o tom pětičlenná expertní skupina složená ze zástupců televizní stanice FANDA a internetového portálu iDNES.cz.

 

Experti vyhodnotili čtyři odehraná zářijová kola. U Martina Latky byl oceněn jeho lví podíl na sérii neprůstřelnosti Slavie, která už více než osm hodin hry nedostala gól. Zkušený obránce navíc k dokonalé obranné práci připojil i vítěznou branku v sobotním prestižním derby se Spartou.

 

Do ankety Hráč měsíce září se mohou zapojit fotbaloví fanoušci, kteří svými hlasy na internetové stránce www.hracatrenermesice.cz určí vítěze. Hlasování potrvá do neděle 7. října do 12 hodin. Jméno vítěze zářijového dílu bude oznámeno v úterý 9. října.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články