ONLINE: Slavia - Liberec 3:1 ve druhé půli | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia - Liberec 3:1 ve druhé půli

Slavia hraje od 15:40 doma v Edenu s Libercem, na který sešívaní ztrácí čtyři body.
EDEN/PRAHA - Slavisté se musí v zápase obejít bez stále zraněného Martina Fenina. Ze zápasu v Brně pak navíc trápily zdravotní problémy Marcela Gecova, proto je dnes jen na lavičce. Naopak do sestavy se vrátil kapitán, novopečený otec a čerstvý šestatřicátník Karol Kisel, kterého navíc z lavičky doplní Rudolf Skácel, jehož startu už nebrání žádné formality.

Sestava Slavie: Čontofalský - Nitrianský, Dobrotka, Bortel, Čonka - Petrák, Zmrhal - Mičola, Kisel, Juhar - Škutka. 

Liberec nasadí tuto sestavu: Kovář - Kušnír, Kelič, Kováč, Fleišman - Šural, Sackey, Rybalka, Frýdek - Štajner - Rabušic.

ONLINE REPORTÁŽ MŮŽETE V RÁMCI SLAVIA.CZ SLEDOVAT ZDE.Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články