Vedení Slavie k opatřením po zápase s Teplicemi | SK Slavia Praha
Více

Vedení Slavie k opatřením po zápase s Teplicemi

EDEN – Rádi bychom se omluvili široké slávistické veřejnosti, všem věrným a oddaným fanouškům i partnerům SK Slavia Praha za nedůstojný průběh a výsledek pondělního utkání 5. kola Gambrinus ligy SK Slavia Praha vs FK Teplice.

Plně si uvědomujeme oprávněnou nespokojenost a obrovské rozčarování našich příznivců s výkonem na hřišti, který nebyl hoden jména Slavie a který je neslučitelný s bohatou tradicí a odkazem legendárních hráčů nejstaršího českého klubu.

Na základě důkladné a komplexní analýzy pondělního utkání, jejíž součástí byly i osobní pohovory s hráči a členy realizačního týmu, budou následovat další kroky.

Ve čtvrtek bude A-mužstvo Slavie seznámeno s rozhodnutím představenstva v souvislosti s pondělním zápasem. Poté bude zveřejněno na oficiálních stránkách klubu prohlášení hráčů a realizačního týmu směrem k fanouškům a celé slávistické veřejnosti.

K žádným personálním změnám v tuto chvíli klub přistupovat nebude. Složení realizačního týmu se pro následující zápasy nemění.

Jaromír Šeterle

Generální ředitel SK Slavia Praha – fotbal a.s. 


Aktuálně

​Konečně! Přesně jsem věděl, co chci udělat

12. 8. 2022
Václav Jurečka v nastaveném čase definitivně ukončil drama v Athénách a svým druhým gólem od svého letního příchodu přispěl k postupu do play off Evropské konferenční ligy.

V sobotu od 10:15 čeká B-tým derby

12. 8. 2022
Třetí kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY odehraje slávistický B-tým v sobotu od 10:15. Po třech letech vyzve v domácím prostředí na Xaverově rezervu Sparty Praha. Zápas odvysílá živě ČT 3.

O postupu, výkonu Mandouse i souboji s Rakówem

11. 8. 2022
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po remíze na Panathinaikosu o pocitech z postupu, problémech v ofenzivě, skvělé kulise i výhledu do dvojzápasu s Rakówem.

Další články