Trenér Koubek končí u reprezentace U19 | SK Slavia Praha
Více

Trenér Koubek končí u reprezentace U19

EDEN - Trenér Miroslav Koubek odchází od reprezentačního výběru do 19 let a bude se věnovat pouze Slavii. Dvaašedesátiletý trenér ukončil spolupráci s FAČR po vzájemné dohodě. Od reprezentace U19 odchází kvůli budoucím termínovým kolizím programu Slavie a reprezentačního výběru.
Miroslav Koubek vedl reprezentaci od loňského léta a tým U19 dovedl na podzim k postupu z úvodní části kvalifikace ME, když mladí reprezentanti pod jeho vedením porazili Kypr, Gibraltar a Chorvatsko.

„Děkujeme trenéru Koubkovi za odvedenou práci i za postup do další kvalifikační fáze. Odevzdává dobře připravený tým, který má šanci dosáhnout dalších úspěchů,“ uvedl technický ředitel FAČR
Dušan Fitzel na oficiálních stránkách Fotbalové asociace ČR.

Jméno Koubkova nástupce zatím není známo, pravomoce hlavního trenéra zatím přebírá současný asistent U19 Jiří Saňák. 

Aktuálně

V odvetě musí přijít mnohem lepší výkon. Fotbalově i soubojově

18. 8. 2022
Po porážce na půdě Rakówu Čenstochová mluvil trenér Jindřich Trpišovský o zaslouženém vítězství domácích, rozdílu v osobních soubojích, precizní defenzivě soupeře, návratu Srdjana Plavšiće i výhledu do odvety hrané příští týden v Edenu.

Návrat? Náročný. Šanci na postup máme

18. 8. 2022
Srdjan Plavšić nastoupil k soutěžnímu utkání poprvé v sezoně, proti Čenstochové střídal do hry po 40. minutách. Z pozice levého beka asistoval na vyrovnávací gól, mrzelo ho však zaváhání u druhé inkasované branky.

Druhý gól byl trestuhodný. Doma musíme být agresivnější

18. 8. 2022
Sešívaní prohráli v úvodním utkání play off Evropské konferenční ligy s Rakówem 1:2. Zápas hodnotil před novináři střelec jediné slávistické branky a kapitán týmu Tomáš Holeš.

Další články