Zápas ukázal naše rezervy, říká po Trenčínu trenér Beránek | SK Slavia Praha
Více

Zápas ukázal naše rezervy, říká po Trenčínu trenér Beránek

DUBNICE NAD VÁHOM – Slavia má za sebou druhý zápas slovenského soustředění. Po remíze se Senicí sešívaní tentokrát nestačili na slovenského vicemistra z Trenčína a brankou z penalty podlehli 0:1. Přínos utkání zhodnotil trenér Slavie Miroslav Beránek.
Co ukázal zápas s Trenčínem?
„Ukázal nám hlavně naše rezervy. Soupeř byl kombinačně lepší, moc velkých šancí si ale přesto nevytvořil. My jsme bohužel udělali chybu před penaltou, po které se Trenčín dostal do vedení a kontroloval hru. Je to pro nás informace o tom, jak se hráči s rychlým soupeřem a rychlým terénem vyrovnali.“

Zdálo se, že Slavii vyšla lépe druhá půle?
„I v té druhé půli ale byly rezervy. Špatně jsme dobírali hráče, špatné bylo jejich rozebírání. Dali jsme soupeři moc prostoru. Musí se hrát rychleji a někteří hráči s tím mají problémy.“

V čem soupeř Slavii přehrál?
„Byli silnější na míči, lépe kombinovali, my jsme se pod tlakem nenabízeli tak, jak by bylo na takový zápas potřeba. V utkání jsme ale zase viděli více hráčů a můžeme si pomalu dělat obrázek o tom, s kým můžeme počítat více a s kým méně.“

Co čeká tým ve zbytku tohoto týdne?
„Vrátíme se domů, budeme do soboty trénovat a v neděli nás čeká zápas s Budějovicemi. Zápasů už moc nezbývá, máme málo času, musíme všechno doladit a hlavně odstranit to, co se nám nedaří.

Další zápasový program A-týmu Slavie:

České Budějovice – Slavia, neděle 13. 7., 17:00, Písek
Olomouc – Slavia, sobota 19. 7., 17:00
Slovácko - Slavia, 1. kolo Synot ligy, sobota 26. 7., 20:15, Uherské Hradiště
Slavia - Ostrava, 2. kolo SL, pátek 1. 8., 20:15, Eden

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články