SPECIÁLNÍ POLOČAS: Pořiďte si památku na zápas s Hajdukem | SK Slavia Praha
Více

SPECIÁLNÍ POLOČAS: Pořiďte si památku na zápas s Hajdukem

PRAHA/EDEN - Jdete na přátelský zápas Slavie s Hajdukem? Chcete si odnést domů něco na památku? Pořiďte si speciální magazín Poločas!
Velká část Poločasu je věnována historii Odboru přátel - nejstarší fanouškovské organizace u nás. Zajímá vás jak Odbor přátel vznikl? Kdo je podepsaný pod jeho zakládajícím prohlášením? A jak jeho členové pomáhali v průběhu uplynulých padesáti let Slavii? Dočtete se v magazínu Poločas!

Nebude samozřejmě chybět tradiční představení našeho soupeře, jeho největších hvězd i trenéra Igora Tudora. Dozvíte se také něco o historii Hajduku a jeho vazbách na sešívané.

V magazínu najdete také netradiční dvojrozhovor. Na naše otázky totiž odpovídali kapitán A-týmu Martin Latka a vůdce našeho kotle Lukáš "Strašák" Vala. Shodli se v pohledu na dnešní fandění, na atmosféru v Edenu nebo na současné výkony Slavie? Dočtete se na stránkách Poločasu!

Časopis zakoupíte na obvyklých místech za obvyklou cenu 20 Kč.


Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články