ONLINE: Hajduk Split hostem v Edenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Hajduk Split hostem v Edenu

PRAHA/EDEN - V 19 hodin startuje přátelský zápas Slavie s Hajdukem Split. Pokud se do Edenu nemůžete dostat osobně, sledujte online reportáž na slavia.cz.
Přátelským zápasem vrcholí oslavy 50. výročí založení Odboru přátel Slavie - nejstarší fanouškovské organizace v Česku. Pozvánku přijal Hajduk Split, který je se Slavií spojen od samého začátku. V roce 1911 byl klub založen chorvatskými studenty v Praze. A pomocnou ruku tehdy podali právě členové SK Slavia.

V Edenu probíhá celé odpoledne doprovodný program. U OC Eden je postavená fanzóna s občerstvením a fanshopem, na pódiu probíhají koncerty. Na stadionu se očekává i několik set fanoušků chorvatského týmu.

Slavia nastoupí v této sestavě: Rakovan - Dostál, Dobrotka (C), Kodr, Fialka - Gecov, Hrubý - Prošek, Boudjemaa, Petr - Diop.
Náhradníci: Soukup, Salašovič, Zmrhal, Bejbl, Mysliveček, Fotr, Piták.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články