Vstupenky do sektoru Slavie na Bohemians vyprodány | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky do sektoru Slavie na Bohemians vyprodány

PRAHA/EDEN - Vstupenky do sektoru hostů v Ďolíčku na zápas Bohemians Praha 1905 se Slavií jsou vyprodány!
Vstupenky do sektoru hostů v Ďolíčku se začnou prodávat v úterý 16. září v 17:00 na předprodeji vstupenek v Synot Tip Areně (pokladny u železniční trati). Vzhledem k omezené kapacitě sektoru hostů na stadionu Bohemians mají přednostní právo na nákup vstupenky současní permanentkáři Slavie. Při nákupu vstupenky je nutné prokázat se platnou permanentkou, na jednu permanentku je možné koupit jednu vstupenku na zápas Bohemians - Slavia.

Ve středu 17. září půjde do prodeje posledních 50ks vstupenek!

Prodej vstupenek bude další dny pokračovat v předprodeji vstupenek dle standardní otevírací doby (středa 13 - 19, čtvrtek a pátek 12 - 18). V případě, že permanentkáři všechny vstupenky nevykoupí, budou v pátek 19. září nabídnuty do volného prodeje i dalším fanouškům Slavie.

Cena vstupenky je 150 Kč, Slavia má k dispozici 250 vstupenek.Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články