Před derby na derby! | SK Slavia Praha
Více

Před derby na derby!

PRAHA – Před tím, než vyrazíte v sobotu do Edenu na 282. derby pražských „S“, můžete jedno derby navštívit už v 11:15. Slávistické ženy hrají na Letné své první derby sezony.
„Čeká nás první derby, je to generálka před Barcelonou. Vaše podpora bude pro nás hodně důležitá," sdělují fotbalistky Slavie sešívané veřejnosti. Čas je ideální, výkop je naplánován na 11.15 na tréninkovém hřišti na Letné. Pak je dostatek času se přesunout do Edenu.

Slavia je obhájce titulu, v loňské sezoně třikrát porazila Spartu. Na podzim v Edenu doma 2:0, ve finále poháru na Střížkově 1:0 a naposledy na Letné 3:2 po velkém obratu ze stavu 0:2. V této sérii budou chtít holky pokračovat, kádr je připraven. Teď je řada na fanoušcích.

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články