Akce fanshopu: Získejte mikinu s dresem jen za 999 Kč! | SK Slavia Praha
Více

Akce fanshopu: Získejte mikinu s dresem jen za 999 Kč!

PRAHA/EDEN - Fanshop Slavie přichází s další speciální nabídkou. Až do 6. října si můžete pořídit dres a jednu z mikin jen za 999 korun. Můžete se tak dovybavit třeba na sobotní derby!
Využijte akce Fanshopu Slavie, v rámci které si můžete pořídit jednu ze tří slávistických šedých mikin a k nim letošní venkovní černý dres, dres UEFA, dres s pruhem, dětský dres s límečkem anebo dětský dres s pruhem, to vše jen za 999 korun! Oblečení, ze kterého můžete vybírat, najdete zde.

Při koupi dvou mikin si můžete pořídit dva dresy za 1998 korun, při nákupu tří mikin tři dresy za 2997 korun, atd. Akce platí na eshopu a na prodejně do 6. října, případně při vyprodání zásob může být ukončena dříve. Na zboží v akci nelze uplatnit žádné další slevy.

Otevírací doba fanshopu je kromě úterý každý den od 10 do 17 hodin, ve čtvrtek je pak otevřeno až do 19 hodin. Tuto sobotu během poločasové přestávky při derby můžete využít k nákupu i tradiční okénko v koridoru na stadionu nebo po skončení utkání prodlouženou otevírací dobu do obsloužení posledního zákazníka. Během státního svátku v neděli 28. září je otevřeno dle běžné otevírací doby.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články