Další derby: V pondělí od 13 hraje juniorka na Spartě | SK Slavia Praha
Více

Další derby: V pondělí od 13 hraje juniorka na Spartě

PRAHA/EDEN - Áčko a ženy i U19 už mají svá podzimní derby za sebou, v pondělí je budou následovat juniorka.
pondělí 6. října - čeká derby se Spartou juniorku. Utkání se odehraje v tréninkovém centru Sparty na Strahově s výkopem ve 13 hodin. Sparta v minulém kole poprvé v celé soutěži prohrála, když předtím držela sérii sedmi výher bez jediného inkasovaného gólu. Sparta jde do derby jako vedoucí celek tabulky, Slavia je třetí s pětibodovou ztrátou. Sešívaným ale může dodat sebevědomí zápas s nebezpečnými Teplicemi, který v pondělí získali v poměru 3:2. Přijďte tým Pavla Řeháka podpořit.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články