Slavia vyhlašuje mobilizaci | SK Slavia Praha
Více

Slavia vyhlašuje mobilizaci

PRAHA - Prohraný zápas a hlavně špatný výkon v Jihlavě prodloužil sérii slávistických nezdarů a nemohl zůstat bez odezvy. Situací se v pondělí odpoledne zabývalo vedení klubu s vedením sportovního úseku a dospěli k následujícímu řešení.
„Zvažovali jsme více různých variant, včetně okamžitých sankcí, ale nakonec jsme zvolili to, které nám hlavně pomůže zmobilizovat síly. V tuto chvíli tak ještě nepřistoupíme k pokutám, ale pro zbytek podzimní části sezony jsme si vytkli minimální bodový zisk ze zbývajících šesti podzimních zápasů. Pokud ho nedodržíme, budou na tom výrazně finančně zainteresováni společně hráči i realizační tým. Je to vlastně taková odložená, podmíněná pokuta, která by měla být dobrou motivací pro zbývající podzimní zápasy. Vyhlašujeme mobilizaci.Hráči, vedení a celý klub,“ říká k přijatým opatřením trenér Miroslav Beránek.

Minimální bodová hranice byla stanovena na 21 bodů po šestnáctém kole. To znamená naplno bodovat aspoň v polovině ze zbývajících zápasů.

„Někomu se to může zdát hodně, někomu třeba málo. Podle mě to odpovídá situaci, v jaké se nacházíme. Ale samozřejmě uděláme všechno pro to, abychom těch bodů nasbírali ještě víc a připravili si lepší výchozí pozici pro jaro,“ uzavírá Beránek.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články