ONLINE: Slavia hostí Příbram, v brance letos poprvé Rakovan | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hostí Příbram, v brance letos poprvé Rakovan

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Slavia hraje od 17:00 na domácím hřišti utkání 13. kola SYNOT ligy proti Příbrami. V brance sešívaných dostal poprvé letos šanci Matej Rakovan.
Trenérský tým udělal oproti minulému utkání jednu zásadní změnu, v brance dostal přednost před Karlem Hrubešem Matej Rakovan. Slovenský brankář si tak připíše premiéru v SYNOT lize, respektive aktuálním soutěžním ročníku.

Obrana oproti minulému utkání zůstává beze změn. Jednu změnu můžeme najít v záloze, kde nahradil Marka Kodra Robert Hrubý, který v jarní části minulé sezony patřil mezi stálice sestavy. Právě v posledním utkání s Příbramí vstřelil hned v 5. minutě vítězný gól a nastartoval tak tým k důležité výhře 3:0.

Na hrotu útoku bude operovat Milan Škoda, na lavičce pak bude připravený naskočit Bekim Balaj. Stejně tak i Damien Boudjemaa nebo Milan Nitrianský, kteří se tak do nominace po týdnu vrací. V sestavě hostů můžeme najít Fernanda Nevese, který hrál v minulé sezoně ve Slavii a u Litavky z našeho klubu hostuje.

Sestava Slavie: Rakovan - Dobrotka, Latka (K), Bílek, Juhar - Baéz, Hrubý - Vukadinovič, Zmrhal, Černý - Škoda

Lavička náhradníků: Hrubeš - Nitrianský, Petr, Boudjemaa, Kodr, Balaj, Piták

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články