ONLINE: Slavia hostí Příbram, v brance letos poprvé Rakovan | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hostí Příbram, v brance letos poprvé Rakovan

SYNOT TIP ARENA/EDEN - Slavia hraje od 17:00 na domácím hřišti utkání 13. kola SYNOT ligy proti Příbrami. V brance sešívaných dostal poprvé letos šanci Matej Rakovan.
Trenérský tým udělal oproti minulému utkání jednu zásadní změnu, v brance dostal přednost před Karlem Hrubešem Matej Rakovan. Slovenský brankář si tak připíše premiéru v SYNOT lize, respektive aktuálním soutěžním ročníku.

Obrana oproti minulému utkání zůstává beze změn. Jednu změnu můžeme najít v záloze, kde nahradil Marka Kodra Robert Hrubý, který v jarní části minulé sezony patřil mezi stálice sestavy. Právě v posledním utkání s Příbramí vstřelil hned v 5. minutě vítězný gól a nastartoval tak tým k důležité výhře 3:0.

Na hrotu útoku bude operovat Milan Škoda, na lavičce pak bude připravený naskočit Bekim Balaj. Stejně tak i Damien Boudjemaa nebo Milan Nitrianský, kteří se tak do nominace po týdnu vrací. V sestavě hostů můžeme najít Fernanda Nevese, který hrál v minulé sezoně ve Slavii a u Litavky z našeho klubu hostuje.

Sestava Slavie: Rakovan - Dobrotka, Latka (K), Bílek, Juhar - Baéz, Hrubý - Vukadinovič, Zmrhal, Černý - Škoda

Lavička náhradníků: Hrubeš - Nitrianský, Petr, Boudjemaa, Kodr, Balaj, Piták

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články