Majitelé pětiletých permic diskutovali se slávisty | SK Slavia Praha
Více

Majitelé pětiletých permic diskutovali se slávisty

PRAHA - V rámci posledního domácího utkání podzimu proběhlo v Edenu milé setkání. Držitelé pětiletých permanentek se jako tradičně potkali se zástupci Slavie, byla pro ně nachystána prohlídka stadionu, malý dárek i možnost se vyfotit se svým oblíbeným hráčem.
Před posledním podzimním domácím zápasem v Edenu proběhlo setkání majitelů pětiletých permanentních vstupenek. Ty před zápasem s Hradcem uvítala marketingová manažerka Michaela Schejbalová, která také představila hosty setkání. S fanoušky se přišli pozdravit vedoucí A-týmu Stanislav Vlček, trenér brankářů dorostu Radka Černého a zraněný brankář A-týmu Martin Berkovec. Ti byli permanentkářům k dispozici po celou dobu setkání a odpovídali na různé nejen sportovní, zdravotní, ale i osobní otázky.

V letošním roce se sešlo více než třicet majitelů pětiletých permanentek. Každý z přítomných dostal malý vánoční dárek a ti, kteří už absolvovali prohlídku stadionu, i podepsanou fotografii s vybraným hráčem. Se svým oblíbeným hráčem se také mohli vyfotit. Celé setkání pak zakončilo hromadné focení na hrací ploše.


Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články