Hrubý a Zmrhal v nominaci reprezentace do 21 let | SK Slavia Praha
Více

Hrubý a Zmrhal v nominaci reprezentace do 21 let

PRAHA - Slávisté Jaromír Zmrhal a Robert Hrubý jsou v nominaci české fotbalové reprezentace pro nadcházející dvě přípravná utkání.
Českou fotbalovou reprezentaci do 21 let čekají dvě přípravná utkání s Anglií (27. března) a Portugalskem, které se hraje 31. března v Edenu. Jaromír Zmrhal patří mezi klíčové hráče výběru Jakuba Dovalila, Robert Hrubý je do reprezentace do 21 let nominován podruhé, a to zhruba tři měsíce před vrcholem této sezony, kterým je červnové domácí mistrovství Evropy do 21 let.

Aktuálně

O kvalitě centrů, standardkách i prostoru pro zlepšení

1. 10. 2023
Po bezbrankové remíze v Teplicích mluvil trenér Jindřich Trpišovský o organizaci defenzivy domácích, neproměňování šancí, odražených míčích, standardkách i blížícím se návratu Sheriffa Sinayana.

Bod je málo. Penalta? Hlavně nejít napřed

1. 10. 2023
Zneškodnil penaltu, obdržel cenu pro nejlepšího hráče utkání. Ke spokojenosti měl ale Aleš Mandous po remíze v Teplicích (0:0) daleko. O svých pocitech po utkání hovořil s novináři.

V Teplicích remíza. Mandous chytil penaltu

1. 10. 2023
Slávisté v 10. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Teplicích. Aleš Mandous na konci prvního dějství zneškodnil pokutový kop, v druhém poločase měl nejblíže ke gólu Mojmír Chytil, branka však byla odvolána pro ofsajd.

Další články