Ve čtvrtek 19. března nábor malých slávistů a slávistek | SK Slavia Praha
Více

Ve čtvrtek 19. března nábor malých slávistů a slávistek

PRAHA – Ve čtvrtek 19. března proběhne tradiční nábor nových slávistů a slávistek! Nábor je na programu v 17:30 na umělé trávě v tréninkovém areálu v Edenu.
Na nábor mohou přijít chlapci ročníků 2009 – 2004 a dívky narozené v letech 2008 – 2004. Ve spolupráci se ZŠ Eden, která je v sousedství tréninkového centra, zajišťuje Slavia kvalitní volnočasové vyžití pro mládež.

Zároveň mají děti možnost jít ve stopách svých předchůdců, kteří nyní slaví úspěchy v profesionálním fotbale. Mládežnickými výběry Slavie například prošli Marek Suchý, Tomáš Necid nebo Ondřej Petrák, ze současného kádru potom Milan Černý, Jaromír Zmrhal nebo Robert Hrubý.

Slávistická fotbalová školička

Zároveň s náborem se budou moci rodiče 19. březa od 17:30 hodin informovat o projektu slávistické fotbalové školičky, který už nějakou dobu úspěšně funguje. Školička letos probíhá pro ročníky 2011 a 2010 a formou her se zaměřuje na všeobecnou pohybovou průpravu. Po absolvování Slávistické školičky budou moci vybraní adepti nastoupit do přípravkových ročníků Slavie.

Tréninky slávistické školičky probíhají každý čtvrtek od 15:30 a na náboru se dozvíte podrobnější info. Kontaktní osobou jak pro nábor, tak pro projekt slávistické školičky je šéftrenér přípravek Slavie Přemysl Jakl. Pokud budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte ho kontaktovat na telefonním čísle +420 606 376 626.

Aktuálně

O kvalitě centrů, standardkách i prostoru pro zlepšení

1. 10. 2023
Po bezbrankové remíze v Teplicích mluvil trenér Jindřich Trpišovský o organizaci defenzivy domácích, neproměňování šancí, odražených míčích, standardkách i blížícím se návratu Sheriffa Sinayana.

Bod je málo. Penalta? Hlavně nejít napřed

1. 10. 2023
Zneškodnil penaltu, obdržel cenu pro nejlepšího hráče utkání. Ke spokojenosti měl ale Aleš Mandous po remíze v Teplicích (0:0) daleko. O svých pocitech po utkání hovořil s novináři.

V Teplicích remíza. Mandous chytil penaltu

1. 10. 2023
Slávisté v 10. kole FORTUNA:LIGY remizovali v Teplicích. Aleš Mandous na konci prvního dějství zneškodnil pokutový kop, v druhém poločase měl nejblíže ke gólu Mojmír Chytil, branka však byla odvolána pro ofsajd.

Další články