ONLINE: Slavia hraje v Brně. V základu Prošek | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje v Brně. V základu Prošek

BRNO - Slavia se od 18:00 představí v Brně. Branku opět hájí Martin Berkovec, v základu se představí Václav Prošek nebo oproti utkání v Plzni Robert Hrubý.
V dnešním zápase se hraje o důležité tři body. Domácím chybí v tabulce na sešívané pouhý bod, Slavia se tedy bude snažit svému soupeři odskočit co nejvíce.

Trenér Miroslav Beránek se i v Brně musí obejít bez zraněného kapitána Martina Latky, který má obtíže se stehenním svalem. Místo něj se tedy stejně jako v Brně do stoperské dvojice vedle Jiřího Bílka postaví Lukáš Fialka. Dlouhodobá marodka má pak stále složení Černý, Mičola a Švec.

Uzdravený Martin Berkovec držel sešívané v předchozím zápase a ani v Brně nebude chybět mezi tyčemi. V základní sestavě se oproti předchozímu utkání odehrály dvě změny. Vedle Deliho nastoupí Robert Hrubý, na pravé straně zálohy pak bude operovat Václav Prošek.

Sestava Slavie:
Berkovec - Mikula, Bílek, Fialka, Tamás - Hrubý, Deli - Prošek, Kenia, Zmrhal - Škoda

Lavička náhradníků:
Rakovan, Boudjemaa, Diop, Vukadinovič, Piták, Baéz, Dostál

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články