Informace pro fanoušky cestující do Ostravy | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky cestující do Ostravy

PRAHA - Slavii čeká v pátém kole Baník Ostrava. Pro bezproblémový průběh utkání si, prosím, přečtěte následující organizační informace, které se k zápasu vztahují.
Slavia se utká s Baníkem premiérově na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích v sobotu 22. srpna od 20:15. Pro fanoušky Slavie jsou vyhrazeny sektory C1 až C4 (severní tribuna) s celkovou kapacitou 1 442 míst.

Vstupenky pro fanoušky sešívaných budou k dispozici v den zápasu hodinu před jeho výkopem na pokladně vlajkonoši hosté (viz orientační plán areálu níže). Cena vstupenky do těchto sektorů je 180 Kč.

Vzhledem k ztížené dopravní situaci – rekonstrukci ulice Závodní, ze které se k pokladnám hostů přichází, doporučujeme všem, aby dorazili s dostatečným časovým předstihem.

Prosíme fanoušky, aby na stadionu dodržovali návštěvní řád. Na stadion nebudou pořadatelem vpuštěny osoby zjevně pod vlivem alkoholu. Na stadionu je také zakázáno používat pyrotechniku a v celém areálu je rovněž zakázán prodej a konzumace alkoholických nápojů.


Adresa stadionu je: Závodní 3077/135, 700 30 Ostrava - Vítkovice

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články