Martin Dostál a Marek Červenka budou hostovat v Baníku | SK Slavia Praha
Více

Martin Dostál a Marek Červenka budou hostovat v Baníku

PRAHA – Obránce Martin Dostál a útočník Marek Červenka budou během podzimní části působit v Baníku Ostrava. Do ostravského klubu odcházejí na půlroční hostování bez opce.
„Potřebujeme, aby oba hráli. Marek Červenka je mladý hráč, který podle mě potřebuje pravidelně hrát. Martin Dostál nedostával tolik příležitostí, takže je to pro oba velká šance, aby ukázali, že jsem udělal chybu,“ vysvětlil trenér Slavie Dušan Uhrin.

Martin Dostál je odchovancem Slavie, červenobílý dres oblékal od šesti let. V Edenu prošel všemi mládežnickými výběry. V roce 2008 odešel do SK Union Čeklákovice, v zimě 2011 se vrátil zpátky do Slavie. Aktuálně byl služebně nejstarším hráčem v A-týmu Slavie, za který odehrál celkem 62 ligových zápasů.

Také Marek Červenka je ve Slavii od dětství. Ve Slavii si připsal zisk titulu v Juniorské lize, hostoval také ve Vlašimi a nejúspěšnější období prožil na hostování v Sokolově, kde se stal za podzim 2014 nejlepším střelcem druhé ligy. V květnu oslavil premiérovou ligovou trefu v dresu Slavie. Za áčko odehrál celkem 11 zápasů.

Aktuálně

Maksym Talovjerov odchází na hostování do Lince

1. 2. 2023
Slavii pro jarní část sezony opouští Maksym Talovjerov. Ukrajinský stoper odchází na půlroční hostování bez opce do LASKu Linec, kde se potká s Mosesem Usorem.

MATCHDAY | Nový formát ze zákulisí zápasů Slavie

31. 1. 2023
Zajímalo vás, jak vypadá zápasový den z bližší perspektivy? Podívejte se na první díl formátu MATCHDAY z nedělní výhry 5:1 nad Jabloncem!

Jedna velká jízda. Chci to Slavii vrátit

31. 1. 2023
Majitel čtyř titulů. Trojnásobný vítěz tuzemského poháru. Srdce slávistické kabiny. A teď už bývalý gólman… Přemysl Kovář se před startem nedělního utkání s Jabloncem rozloučil s hráčskou kariérou. Nově plní roli manažera A-týmu.

Další články