Jiří Šimáně prezidentem klubu, vrací se Šmicer a Dovalil | SK Slavia Praha
Více

Jiří Šimáně prezidentem klubu, vrací se Šmicer a Dovalil

PRAHA - Slavia na dnešní tiskové konferenci oznámila změny v klubu. Prezidentem klubu se stal menšinový vlastník Jiří Šimáně.
Jiří Šimáně bude zároveň předsedou představenstva společnosti. V něm budou také generální ředitel David Trunda (místopředseda představenstva), nový finanční ředitel Petr Boháč a Tomáš Syrovátka (členové představenstva).

Nové složení bude mít také dozorčí rada. Jejím předsedou bude Chan Chauto, prezident většinového vlastníka společnosti CEFC. Místopředsedou dozorčí rady SK Slavia Praha - fotbal a.s. bude výkonný člen představenstva CEFC Investment (Europe) Company Jaroslav Tvrdík. Třetím členem dozorčí rady bude klubová legenda Vladimír Šmicer.

Vladimír Šmicer bude také součástí nově vznikající sportovní rady klubu. Jejími členy budou sportovní ředitel Josef Jinoch, trenér A-týmu Dušan Uhrin, nový manažer mládežnické akademie Jiří Plíšek, nový hlavní skaut klubu Jakub Dovalil a generální ředitel David Trunda.

Mládež bude mít tedy na starost Jiří Plíšek, do klubu se vrací jako hlavní skaut také Jakub Dovalil, který v klubu dříve působil jako trenér i jako hráč. 

Sledujte tiskovou konferenci živě: 

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články