V Kolíně ve čtvrtek se Slovanem Bratislava | SK Slavia Praha
Více

V Kolíně ve čtvrtek se Slovanem Bratislava

PRAHA/KOLÍN - Ve středočeském Kolíně, kde působí početná odbočka Odboru přátel, se ve čtvrtek od 16 hodin slávisté představí v přípravném utkání proti Slovanu Bratislava.
Utkání začíná v 16 hodin na stadionu FK Kolín, Brankovická 1216 (mapa zde). Jednotné vstupné je 60,- Kč, držitelé permanentních vstupenek a slávistických Fortuna karet mohou na místě uplatnit 50% slevu.

Po utkání pořádá místní odbočka Odboru přátel Slavie autogramiádu vybraných hráčů a besedu s trenérem Dušanem Uhrinem. Slávisté dorazí do Kolína bez reprezentantů Škody, Součka, Hrubého a Deliho, na marodce zůstavají Kenia a Štohanzl.

Nominace hráčů pro utkání se Slovanem Bratislava:

Batka, Bazal, Bílek, Hrubeš, Fotr, Frydrych, Gilian, Jablonský, Kocourek, Latka, Mikula, Pelyak, Piták, Řehák, Švec, Vavrouš, Veselý, Vukadinovič, Zmrhal.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články