Vstupenky na souboj o krále Vršovic jsou v prodeji! | SK Slavia Praha
Více

Vstupenky na souboj o krále Vršovic jsou v prodeji!

PRAHA - Už dnes po utkání s Olomoucí si budete moci zakoupit na pokladnách v Edenu vstupenky na vršovické derby proti Bohemians Praha 1905, které EDEN ARÉNA uvidí za dva týdny v neděli 8. listopadu od 15:00.
Cenova kategorie utkání je Z1, ale Slavia připravila na toto utkání speciální akci. Protože nedělní odpoledne od 15 hodin je ideální čas na to, abyste vyrazili na fotbalo jako celá rodina, budou mít děti do 15 let vstup zdarma. Tato akce nebude platit pro sektor hostů a je možné ji využít jak na pokladnách, tak i na internetu (je ale nutné zakoupit dětský lístek spolu s placenou dospělou vstupenkou, protože systém neumožňuje vydat volnou vstupenku).

Kromě prodeje na pokladnách v Edenu probíhá prodej vstupenek také na internetu v rámci sítě TICKETPORTAL.

Otevírací doba pokladen v týdnu od 2. listopadu:
Pondělí - pátek: 12:00 - 18:00
Středa: 13:00 - 19:00

Prodej vstupenek do sektoru hostů bude probíhat pouze v Ďolíčku.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články