ONLINE: Slavia hraje na Dukle se sedmi změnami v sestavě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje na Dukle se sedmi změnami v sestavě

PRRAHA/JULISKA - Od 15:00 hodin hraje Slavia na Dukle. Trenér Uhrin udělal oproti derby hned sedm změn v základní sestavě.
vůli zranění nemůžou nastoupit Martin Berkovec, který si obnovil zranění šikmého břišního svalu, ale příští týden už by měl začít trénovat, Tomáš Jablonský má z derby naštípnutou kost na ruce a navíc dostal chřipku a Lukáš Železník léčil chřipku téměř dva týdny a teprve v závěru týdne začal trénovat. Podobně je na tom Milan Černý a do hry nemůže zasáhnou ani vykartovaný Josef Hušbauer.

Do obrany se naopak vrací Jiří Bílek s Janem Mikulou. Honza Bořil tak nastoupí na levé straně. Poprvé v základu se s v záloze představí Antonín Barák, kterého pro změnu letos poprvé ve středu formace doplní Jaromír Zmrhal. Na hrotu nastoupí Muris Mešanovič. Milana Škodu během reprezentační pauzy trápilo zranění zadního stehenního svalu, a protože stihl jen dva tréninky, dostal v základní sestavě přednost bosenský útočník.

Sestava Slavie: Pavlenka - Mikula, Bílek, Deli, Bořil - Souček - Vukadinovič, Barák, Zmrhal, Mihalík - Mešanovič

Lavička: Řehák, Frydrych, Latka, Piták, Kenia, Škoda, Štohanzl


Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články