ONLINE: Slavia hraje na Dukle se sedmi změnami v sestavě | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje na Dukle se sedmi změnami v sestavě

PRRAHA/JULISKA - Od 15:00 hodin hraje Slavia na Dukle. Trenér Uhrin udělal oproti derby hned sedm změn v základní sestavě.
vůli zranění nemůžou nastoupit Martin Berkovec, který si obnovil zranění šikmého břišního svalu, ale příští týden už by měl začít trénovat, Tomáš Jablonský má z derby naštípnutou kost na ruce a navíc dostal chřipku a Lukáš Železník léčil chřipku téměř dva týdny a teprve v závěru týdne začal trénovat. Podobně je na tom Milan Černý a do hry nemůže zasáhnou ani vykartovaný Josef Hušbauer.

Do obrany se naopak vrací Jiří Bílek s Janem Mikulou. Honza Bořil tak nastoupí na levé straně. Poprvé v základu se s v záloze představí Antonín Barák, kterého pro změnu letos poprvé ve středu formace doplní Jaromír Zmrhal. Na hrotu nastoupí Muris Mešanovič. Milana Škodu během reprezentační pauzy trápilo zranění zadního stehenního svalu, a protože stihl jen dva tréninky, dostal v základní sestavě přednost bosenský útočník.

Sestava Slavie: Pavlenka - Mikula, Bílek, Deli, Bořil - Souček - Vukadinovič, Barák, Zmrhal, Mihalík - Mešanovič

Lavička: Řehák, Frydrych, Latka, Piták, Kenia, Škoda, Štohanzl


Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články