Trenér Uhrin: Věřím, že budeme v útoku produktivnější | SK Slavia Praha
Více

Trenér Uhrin: Věřím, že budeme v útoku produktivnější

BISCHOFSHOFEN - Sešívaní mají za sebou první zápas na herním soustředění. Trenér Dušan Uhrin si pochvaloval některé úseky hry, mrzela ho však nízká produktivita a tlak, který si soupeř dokázal vypracovat, když slávisté potřebovali srovnat skóre.
Trenér Dušan Uhrin hodnotil první zápas Slavie na soustředění: „První půle byla velice kvalitní, poté jsme maličko prostřídali my i Salzburg. Když jsme se snažili srovnat, tak nás Salzburg na patnáct minut zatlačil a my jsme měli velký problém,“ uvědomoval si.

Slavia nicméně dorazila na soustředění teprve včera odpoledne. „Včera jsme přicestovali, jsme po dvou trénincích. Viděl jsem na hráčích, že jsou trošku unavení, ale pevně věřím, že se to zlepší a budeme produktivnější vepředu. Vytvoříme si šance a proměňujeme je, ale je to pořád málo,“ je mu jasné.

Jak se mu líbil výkon týmu? „S hrou jako takovou jsem byl v první půli spokojený a potom ještě s posledními deseti minutami,“ zhodnotil trenér.

Kvůli lehkým zraněním nezasáhlo do zápasu několik hráčů, jejich stav ale není vážný. „Všichni jsou celkem v pořádku. Šetřili jsme i Součka, kterého pobolíval sval, ale pevně věřím, že na poslední dvě utkání bude,“ prozradil trenér.

To se týká i brankáře Jiřího Pavlenky. „Pevně věřím, že si zachytá. Potřebujeme ho vidět. Do teď se léčil z dost velkého zranění a myslím, že poslední nebo předposlední utkání bude v bráně,“ věří Dušan Uhrin.

Slavia bude pokračovat v nastoleném tréninkovém tempu a ve čtvrtek ji čeká další přátelský zápas. „Zítra budeme dvakrát trénovat, to utkání bereme jako zpestření. Chceme ale, aby hráči hráli ještě lépe, a chceme vyhrát,“ hlásí trenér Slavie.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články