ONLINE: Slavia hraje play-off s Anderlechtem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hraje play-off s Anderlechtem

PRAHA/EDEN ARENA - Sešívané čeká první utkání play-off Evropské ligy. Doma v Edenu hostí bruselský Anderlecht. Výkop je v 19:00.
Trenér Dušan Uhrin se pro úvodní utkání play-off proti Anderlechtu musí obejít bez Josefa Hušbauera, který Slavii v Portugalsku vystřelil postup. Nicméně také obdržel třetí žlutou kartu, kvůli níž dnešní utkání vynechá. Schází také Jasmin Ščuk, kterého do zápasu nepustí zranění. Lukáš Železník se pak uzdravuje po operaci kotníku.

Záložní řada má tak zcela nové složení. Na pravém křídle se představí poprvé po návratu do Slavie Dušan Švento, po boku Michaela Ngadeua bude operovat Antonín Barák, který se po delší době vrací do základní sestavy. Na středu bude rozdávat míče Levan Kenia, na hrotu pak zůstává Milan Škoda.

Základní sestava: Pavlenka – Mikula, Bílek (K), Deli, Bořil – Ngadeu, Barák – van Kessel, Kenia, Švento – Škoda

Lavička náhradníků: Berkovec, Frydrych, Souček, Zmrhal, Mingazov, Mešanovič, Mihalík
Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články