ONLINE: Slavia vstupuje do poháru v Chrudimi | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia vstupuje do poháru v Chrudimi

CHRUDIM - Slavia se představí v rámci třetího pohárového kola v Chrudimi. Výkop utkání je v 16:00.
Trenér Jaroslav Šilhavý bude v pro MOL Cup postrádat útočníka Milana Škodu, který se doléčuje po zranění z derby. Šrámy z nedělního utkání také nepustí do hry Simona Deliho a Ruslana Mingazova. Na marodce zůstává kvůli problémům se zády i gólman Martin Berkovec a kvůli svalovým potížím stále i Levan Kenia. Tomáš Jablonský se vrací po nemoci, dnes absolvoval první trénink.

Na lavičku se naopak vrací uzdravení Dušan Švento a Tomáš Souček. Poté, co nabíral kondici s juniorkou, je na soupisce také poprvé od zranění kotníku Lukáš Železník.

Základní sestava má sice s tou nedělní řadu stejných jmen, trenér Jaroslav Šilhavý ale zamíchal rozestavením. Na stoperu tak bude dvojice Michal Frydrych a Michael Ngadeu, kterého na postu defenzivního záložníka nahradí Jasmin Ščuk. Jaromír Zmrhal se opět přesouvá do středu pole vedle Baráka a v základu naskočí útočník Muris Mešanovič.

Základní sestava: Pavlenka – Mikula, Frydrych, Ngadeu, Bořil – Ščuk – van Kessel, Barák, Zmrhal, Mihalík – Mešanovič

Lavička náhradníků: Řehák, Bílek, Hušbauer, Souček, Švento, van Buren, Železník

Aktuálně

Tým je připravený, konkurence se ještě zvýšila

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před začátkem jarní části sezony hovořil trenér Jindřich Trpišovský o průběhu zimní přípravy, šíři kádru, situaci kolem Petera Olayinky a výkonech Micka van Burena.

S přestupním obdobím jsem velmi spokojen

27. 1. 2023
Na tiskové konferenci před jarní částí sezony promluvil předseda představenstva Jaroslav Tvrdík o změnách v kádru, nových možnostech rehabilitace i ambicích zachránit B-tým ve druhé lize.

Ve čtvrtfinále MOL Cupu doma proti Vyškovu

27. 1. 2023
Páteční los domácího poháru přisoudil slávistům do čtvrtfinále druholigový Vyškov. Utkání se odehraje v Edenu.

Další články