Slávistky jsou na Kypru. Ve středu je čeká Liga mistryň | SK Slavia Praha
Více

Slávistky jsou na Kypru. Ve středu je čeká Liga mistryň

PAFOS – Slávistky v noci z neděle na pondělí vyrazily ke svému úvodnímu duelu v Lize mistryň. Ve středu 5. 10. je od 18:00 hodin českého času čeká utkání s Apollonem Ladies.
Slávistky mají za sebou náročnou cestu. Před třetí hodinou ranní vyrazil tým z Edenu a ve 4:45 nabral přímým letem směr Larnaka, kde dosedl před desátou hodinou místního času (na Kypru je o hodinu více než u nás).

Následoval přesun do městečka Pafos, které je kousek od druhého největšího kyperského města Limassolu. Slávistický středeční soupeř Apollon Ladies sice patří pod Apollon Limassol, ale své domácí utkání hraje právě v Pafosu.

Slávistky uvítalo na Kypru letní počasí, ubytované jsou navíc přímo na pláži. V pondělí večer je od šesti na programu výklus. V úterý pak čeká sešívané ženy předzápasový trénink.


Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články