Jaromír Zmrhal poprvé v reprezentaci! Společně se Škodou a Pavlenkou | SK Slavia Praha
Více

Jaromír Zmrhal poprvé v reprezentaci! Společně se Škodou a Pavlenkou

PRAHA – Jiří Pavlenka, Milan Škoda a Jaromír Zmrhal se připojí k českému reprezentačnímu týmu. Pro Zmrhala to je vůbec poprvé v kariéře.
K národnímu mužstvu byl kromě uzdravujícího se slávistického útočníka Milana Škody povolán také záložník a střelec z posledního derby Jaromír Zmrhal. Ty doplnila dodatečně také sešívaná jednička mezi tyčemi Jiří Pavlenka. Slávistický gólman nahradil zraněného Jaroslava Drobného. Všem slávistům gratulujeme!

Pro bývalého reprezentanta do jednadvaceti let Zmrhala je to splněný sen. „Jsem nadšený, chtěl bych poděkovat všem ve Slavii i v reprezentaci za důvěru. Je to nepochybně splnění mého velkého dětského snu. Věřím, že nezklamu a pokusím se důvěru maximálně splatit,“ těší se na sraz slávistický odchovanec.

Jaromír Zmrhal se k reprezentaci připojí v úterý. U Milana Škody zatím visí otazník kvůli zdravotnímu stavu, rozhodne se v úterý po slávistickém tréninku.

Česká reprezentace se představí 8. října v Německu od 20:45. V úterý 11. října pak v Ostravě-Vítkovicích hostí od 20:45 Ázerbájdžán.

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články