ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov | SK Slavia Praha
Více

ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov

PRAHA – Sešívaní hrají v rámci reprezentační přestávky přátelské utkání s Viktorkou Žižkov. Výkop je v 11:00 a utkání můžete sledovat živě na Slavia TV.
Sešívaní se od 11:00 představí na Střížkově proti druholigové Viktorii Žižkov. Premiéru s A týmem si odbude Ghaňan Emmanuel Antwi, který dosud nastupoval za juniorku. Na lavičce pak jsou společně s Jiřím Pavlenkou mladí slávističtí odchovanci.

Reprezentační povinnosti si plní Jaromír Zmrhal, Michael Ngadeu, Jaroslav Mihalík, Dušan Švento, Simon Deli, Gino van Kessel a Tomáš Souček s Antonínem Barákem.

Ruslana Mingazova nepustí do hry problémy s kotníkem, nemocen je Tomáš Jablonský a Levan Kenia stále doléčuje zranění z Anderlechtu. Do tréninku už se ale pomalu vrací Martin Berkovec.

Základní sestava: Řehák – Mikula, Bílek, Frydrych, Bořil – Ščuk, Hušbauer – Železník, van Buren, Antwi – Mešanovič

Lavička náhradníků: Pavlenka, Pelyak, D. Souček, Badocha, Veselý


Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články