ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov | SK Slavia Praha
Více

ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov

PRAHA – Sešívaní hrají v rámci reprezentační přestávky přátelské utkání s Viktorkou Žižkov. Výkop je v 11:00 a utkání můžete sledovat živě na Slavia TV.
Sešívaní se od 11:00 představí na Střížkově proti druholigové Viktorii Žižkov. Premiéru s A týmem si odbude Ghaňan Emmanuel Antwi, který dosud nastupoval za juniorku. Na lavičce pak jsou společně s Jiřím Pavlenkou mladí slávističtí odchovanci.

Reprezentační povinnosti si plní Jaromír Zmrhal, Michael Ngadeu, Jaroslav Mihalík, Dušan Švento, Simon Deli, Gino van Kessel a Tomáš Souček s Antonínem Barákem.

Ruslana Mingazova nepustí do hry problémy s kotníkem, nemocen je Tomáš Jablonský a Levan Kenia stále doléčuje zranění z Anderlechtu. Do tréninku už se ale pomalu vrací Martin Berkovec.

Základní sestava: Řehák – Mikula, Bílek, Frydrych, Bořil – Ščuk, Hušbauer – Železník, van Buren, Antwi – Mešanovič

Lavička náhradníků: Pavlenka, Pelyak, D. Souček, Badocha, Veselý


Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články