ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov | SK Slavia Praha
Více

ŽIVĚ: Slavia hraje přátelské utkání s Viktorkou Žižkov

PRAHA – Sešívaní hrají v rámci reprezentační přestávky přátelské utkání s Viktorkou Žižkov. Výkop je v 11:00 a utkání můžete sledovat živě na Slavia TV.
Sešívaní se od 11:00 představí na Střížkově proti druholigové Viktorii Žižkov. Premiéru s A týmem si odbude Ghaňan Emmanuel Antwi, který dosud nastupoval za juniorku. Na lavičce pak jsou společně s Jiřím Pavlenkou mladí slávističtí odchovanci.

Reprezentační povinnosti si plní Jaromír Zmrhal, Michael Ngadeu, Jaroslav Mihalík, Dušan Švento, Simon Deli, Gino van Kessel a Tomáš Souček s Antonínem Barákem.

Ruslana Mingazova nepustí do hry problémy s kotníkem, nemocen je Tomáš Jablonský a Levan Kenia stále doléčuje zranění z Anderlechtu. Do tréninku už se ale pomalu vrací Martin Berkovec.

Základní sestava: Řehák – Mikula, Bílek, Frydrych, Bořil – Ščuk, Hušbauer – Železník, van Buren, Antwi – Mešanovič

Lavička náhradníků: Pavlenka, Pelyak, D. Souček, Badocha, Veselý


Aktuálně

O kontrole zápasu, Chytilovi i nové posile

6. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře v MOL Cupu na hřišti Hradce Králové o dobrých výkonech obou celků, hře Mojmíra Chytila, střídáních, pozici Christose Zafeirise i nejnovější posile Mohamedu Ihattarenovi.

Gól? Šťastný. Jdeme dál. To je jediné, na čem záleží

6. 12. 2023
Nekonečný bezbrankový stav ukončil v Hradci Králové hlavičkující Conrad Wallem. Pro #SlaviaTV popsal postupovou trefu z prodloužení, dojmy z Malšovické arény a poděkoval fanouškům, kteří vyrazili tým na osmifinále MOL Cupu podpořit.

Stupňovali jsme tlak. Teď jen vyhrát zbývající zápasy

6. 12. 2023
Mojmír Chytil hovořil s novináři po postupu do čtvrtfinále domácího poháru o průběhu mrazivé bitvy v Hradci, vlastních neproměněných šancích, okamžiku vítězného gólu i nové posile z Nizozemska.

Další články