Slávisté rozdávali radost v Motole | SK Slavia Praha
Více

Slávisté rozdávali radost v Motole

PRAHA/FN MOTOL – Jako tradičně každý rok před vánočními svátky zavítali slávisté na dětskou transplantační jednotku FN Motol. Tentokrát v rámci návštěvy přinesli dětem mikulášskou nadílku.
Jiří Bílek převzal po Martinu Latkovi roli hlavního organizátora motolské návštěvy a zapojil do toho opět celou kabinu. Jako čert byl zvolen Jan Bořil a Mikuláše tentokrát dělal Antonín Barák.

Slávistická výprava nejprve obdarovala děti v herně, kde každý z dětských pacientů, z nichž řada už byla vyléčena, na oplátku naší mikulášské skupině zazpíval.

Pak slávisté obešli několik pokojů v rámci dvou oddělení. Atmosféra byla velmi příjemná, a tak rodiče s dětmi mohli aspoň na chvíli přijít na jiné myšlenky. K zajímavému setkání došlo mezi Jirkou Bílkem a Honzíkem. Oni dva totiž spolu tvoří jednu fotku v novém kalendáři Slavie na rok 2017 a kromě při zápase se potkali i teď v Motole.

Jestli někde platí heslo Spolu jsme silnější na více než sto procent, tak při spojení Slavie a nemocnice v Motole určitě ano.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články