Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem | SK Slavia Praha
Více

Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem

MARBELLA – Sešívaní v nedělním přípravném utkání s Krasnodarem vybojovali vítězství 2:1. „Naše hra se lepší, výkon byl komplexnější než proti Osijeku,“ potěšila trenéra Jaroslava Šilhavého zlepšená hra červenobílých.
„Výhra nás těší, protože Krasnodar je silný soupeř. Myslím si, že i náš výkon byl diametrálně odlišný od utkání s Osijekem. Hráli jsme mnohem lépe,“ těšilo trenéra Jaroslava Šilhavého.

V čem se tým od minulého utkání zlepšil? „Proti Osijeku jsme sice odehráli dobré pasáže, ale tentokrát to bylo komplexnější, jak v první, tak ve druhé půli. Měli jsme tam i další šance, mohli jsme dát více gólů, ale jsme spokojeni,“ dodal.

Přípravné utkání s Krasnodarem přineslo minimálně dvě dobré zprávy. Tou první byl způsob, jakým padly obě branky. „Je potěšující, že nám se daří využívat standardní situace,“ zdůraznil trenér.

Druhou dobrou zprávou bylo, že se postupně zapojují do hry všichni hráči. „Jsem rád, že se nám vyprazdňuje marodka a že kluci mohli odehrát alespoň třicet minut. Dokonce i Per-Egil Flo už odehrál celé utkání a myslím, že to zvládl velmi dobře. Obrana fungovala, což se pak odrazilo i na výsledku,“ pochvaloval si kouč sešívaných.

Poprvé nastoupil do zápasu Simon Deli. „Příjemné zjištění bylo, že Simon Deli dal branku hlavou. Ještě není v optimální formě, ale šedesát minut na hřišti zvládl velmi dobře, a navíc svůj výkon korunoval brankou. Možná gól posílal Míšovi do Afriky, aby také večer proti Egyptu skóroval,“ zakončil trenér.

Aktuálně

Los skupinové fáze Ligy mistryň už v pondělí

29. 9. 2022
Barcelona, Chelsea, Wolfsburg, Lyon - jeden z těchto gigantů v ženském fotbale dorazí během podzimu do Prahy! Losování základních skupin Ligy mistryň UEFA proběhne už v pondělí 3. října od 13:00 v Nyonu.

Informace pro fanoušky do Olomouce

29. 9. 2022
V 11. kole čeká slávisty výjezd na Hanou. Zápas se hraje v neděli 9. října od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Zapojte se do aukce Maksyma Talovjerova!

29. 9. 2022
Maksym Talovjerov pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy nebo kopačky.

Další články