Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem | SK Slavia Praha
Více

Náš výkon se lepší, těší trenéra Šilhavého výhra nad Krasnodarem

MARBELLA – Sešívaní v nedělním přípravném utkání s Krasnodarem vybojovali vítězství 2:1. „Naše hra se lepší, výkon byl komplexnější než proti Osijeku,“ potěšila trenéra Jaroslava Šilhavého zlepšená hra červenobílých.
„Výhra nás těší, protože Krasnodar je silný soupeř. Myslím si, že i náš výkon byl diametrálně odlišný od utkání s Osijekem. Hráli jsme mnohem lépe,“ těšilo trenéra Jaroslava Šilhavého.

V čem se tým od minulého utkání zlepšil? „Proti Osijeku jsme sice odehráli dobré pasáže, ale tentokrát to bylo komplexnější, jak v první, tak ve druhé půli. Měli jsme tam i další šance, mohli jsme dát více gólů, ale jsme spokojeni,“ dodal.

Přípravné utkání s Krasnodarem přineslo minimálně dvě dobré zprávy. Tou první byl způsob, jakým padly obě branky. „Je potěšující, že nám se daří využívat standardní situace,“ zdůraznil trenér.

Druhou dobrou zprávou bylo, že se postupně zapojují do hry všichni hráči. „Jsem rád, že se nám vyprazdňuje marodka a že kluci mohli odehrát alespoň třicet minut. Dokonce i Per-Egil Flo už odehrál celé utkání a myslím, že to zvládl velmi dobře. Obrana fungovala, což se pak odrazilo i na výsledku,“ pochvaloval si kouč sešívaných.

Poprvé nastoupil do zápasu Simon Deli. „Příjemné zjištění bylo, že Simon Deli dal branku hlavou. Ještě není v optimální formě, ale šedesát minut na hřišti zvládl velmi dobře, a navíc svůj výkon korunoval brankou. Možná gól posílal Míšovi do Afriky, aby také večer proti Egyptu skóroval,“ zakončil trenér.

Aktuálně

Totální podcast s Markem Suchým

12. 7. 2024
Bydlel kousek od Edenu a odmala kopal do míče v červenobílém dresu. Postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi a v sedmnácti letech byl poprvé povolán do A-týmu Slavie. Pravidelně nastupoval, získal dva české ligové tituly a odrazil se do úspěšné evropské kariéry. Marek Suchý je pravý srdcař, který se v novém díle Totálního podcastu podělil nejen o své sešívané vzpomínky.

Generálka s Žilinou na Slavia TV

12. 7. 2024
Přímý přenos posledního přípravného duelu s MŠK Žilina, který proběhne v sobotu 13. července v Ulrichsbergu od 16:00, odvysílá zdarma Slavia TV.

První ročník turnaje O pohár Františka Pláničky

11. 7. 2024
Jedenáct základních škol, více než tři sta dětí na hřišti i na tribuně a jeden den v Edenu plný pohybu, zábavy a soutěžení v duchu fair-play. Takový byl první ročník turnaje O pohár Františka Pláničky, který uspořádala SK Slavia Praha společně s Prahou 10 v rámci roku věnovanému legendárnímu brankáři.

Další články