Miroslav Beránek dnes slaví 60. narozeniny! | SK Slavia Praha
Více

Miroslav Beránek dnes slaví 60. narozeniny!

EDEN – Bývalý hráč a trenér Slavie, který v současné době působí v Edenu jako šéftrenér dorostů, dnes slaví významné životní jubileum. Za celou slávistickou obec přejeme panu Miroslavu Beránkovi k jeho šedesátým narozeninám všechno nejlepší!
Miroslav Beránek do Slavie přestoupil jako hráč v roce 1984 a působil zde pět let. Celkově odehrál v sešívaném dresu 325 zápasů, z toho 128 ligových.

Trenérskou kariéru začal v roce 1991 v rakouském Gmündu, o dva roky později už se vrátil do Edenu, kde nejprve působil jako asistent a v následující sezoně jako hlavní trenér. V roce 2001 se do Slavie opět vrátil a získal si fanoušky nejen ziskem domácího poháru, ale hlavně atraktivní útočnou hrou. Potřetí se na lavičku Slavie postavil v sezoně 2014/2015. 

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články