ONLINE: Slavia hostí Brno. Zápas o titul je tu! | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Slavia hostí Brno. Zápas o titul je tu!

PRAHA/STADION EVŽENA ROŠICKÉHO – Poslední zápas sezony je tu! Sešívaní bojují od 17:00 o zisk titulu, na Strahově hostí Zbrojovku Brno.
Slavia se vrací na Strahov s jasným cílem, porazit Zbrojovku a zvednout nad hlavu mistrovskou trofej. Trenér Jaroslav Šilhavý bude pro utkání s Brnem postrádat záložníka Antonína Baráka, který doléčuje svalové zranění, kvůli problémům s kolenem pak schází v nominaci útočník Muris Mešanovič. Dušan Švento rehabilituje.

Na lavičku se naopak po angíně vrací Jan Sýkora a mezi náhradníky je také záložník Marko Alvir.

Základní sestava má tak tradiční rozestavení s Milanem Škodou na hrotu. Do středu zálohy se místo Baráka od začátku postaví Jasmin Ščuk.

Základní sestava: Pavlenka – Frydrych, Lüftner, Deli, Bořil – Ngadeu – Tecl, Hušbauer, Ščuk, Zmrhal – Škoda

Lavička náhradníků: Kovář, Sýkora, Mingazov, Alvir, van Buren, Flo, Bílek

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články