Slávistky na úvod ligy přivítají Duklu! | SK Slavia Praha
Více

Slávistky na úvod ligy přivítají Duklu!

Praha - V sobotu startuje nová sezóna fotbalitek Slavie! Úřadující mistryně přivítají od 14:00 tým Dukly Praha. Přijďte povzbudit naše sešivané fotbalistky k pátému titulu v řadě.

V sobotu startuje nová sezona, ve které fotbalistky Slavie obhajují mistrovský titul. Podaří se získat páté prvenství za sebou?

Slavia přes letní přestávku získala několik posil. Z Liberce přišla Andrea Jarchovská, rychlá a dravá útočnice. Do obrany pak Nikola Sedláčková ze Slovácka. A z USA se vrátila Klára Cahynová.

Ambice týmu jsou stejně jako každý rok stejné. „Bude to těžké jako každý rok. K prvnímu místu vede vždy nějaká cesta, budeme se snažit poctivě makat. Holky jsou zase o rok zkušenější,“ říká trenér Pavel Medynský. „Věřím, že se Spartou se popasujeme. Bylo by dobré, kdyby se do bojů zapojily i další týmy, abychom odehráli další těžká utkání,“ přeje si kouč.

1.září se navíc losuje osmifinále Ligy mistryň, kde budou naše fotbalistky nasazeny. „Čekají nás zde profesionální týmy, které mají svou kvalitu. Přál bych holkám, abychom byli schopni minimálně postoupit do dalšího kola,“ uzavřel Medynský.

První zápas sehrají ženy v sobotu 12.8. od 14 hodin na hřišti Xaverova proti Dukle. Hned o týden později nás opět na Xaverově čeká Hradec Králové. Derby bude v neděli 3. září.


Nejbližší ligový program:

12.8. 14.00 Slavia – Dukla (Xaverov)
20.8. 14:00 Slavia – Hradec Králové (Xaverov)
27.8. 13:00 Slovácko – Slavia (Širůch)
  3.9. 16:00 Slavia – Sparta (Xaverov)

Aktuálně

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

29. listopadu autogramiáda A-týmu

24. 11. 2022
Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

Další články