Nová kolekce Umbro Winter Bloom | SK Slavia Praha
Více

Nová kolekce Umbro Winter Bloom

Sezóna nabírá obrátky na všech úrovních fotbalu a Umbro představuje barevnou kolekci Winter Bloom, která rozjasní hřiště po celém světě.
Barevný vzhled profesionální řady kopaček Umbro Winter Bloom následuje dvě nedávno představené barevné varianty, a dává tak hráčům na všech úrovních širokou možnost výběru. Červená a fialová barva dodává kopačkám Velocita³ Pro, Medusæ II Elite a UX Accuro Pro atraktivní prémiový vzhled.

Jednotlivé modelové řady kopaček Umbro poskytují hráčům vše, co potřebují.

Umbro Medusæ II Elite kombinují bezešvý svršek z prémiové kůže a pletený pružný kotníkový lem, díky kterému kopačky přesně sedí na noze a umožňují lepší cit s míčem. Lehká a dynamická podrážka se speciálním rozestavěním kolíků zlepšuje trakci i při rychlé změně směru.

Umbro Velocita³ Pro představují nejnovější evoluci v rychlostním sile Umbro. Třívrstvá konstrukce svršku přináší maximální komfort a v kombinaci s podešví nabízí jistotu při vysoké rychlosti i dynamickém zrychlení. Velocita³ je rychlostní kopačka po hráče, kteří často mění směr a tempo.

Umbro UX Accuro poskytují smrtelný komfort, díky unikátní Pro Stance podešvi, která zajišťuje rovnováhu a stabilitu a ultralehkému svršku s unikátními zónami dotyku a podšitým lemem kopačky.

Nová kolekce Winter Bloom je právě dostupná na www.umbro.cz.

Aktuálně

Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

28. 3. 2023
Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 9. dubna od 16:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Dorostenci porazili Pardubice. Přípravky hrály v Brně a Liberci.

28. 3. 2023
Víkendové zápasy mladých slávistů narušily reprezentační srazy. I přesto kategorie U18 a U16 přehrály Pardubice. Přípravky sehrály miniturnaje v Brně a Liberci. Žáci přivítali v Edenu Teplice. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Přijďte s dětmi 20. dubna na nábor

27. 3. 2023
Blíží se nábor do slávistické mládežnické akademie. Nábor proběhne 20. dubna od 17:00 v Horních Měcholupech ve spolupráci s partnerskými kluby a je určený pro děti narozené v letech 2012 - 2018.

Další články