V pondělí se od 17:30 představíme v Jablonci | SK Slavia Praha
Více

V pondělí se od 17:30 představíme v Jablonci

PRAHA – Poslední venkovní utkání v roce 2017 čeká sešívané v pondělí. Od 17:30 se svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého představí v rámci 15. kola HET ligy v Jablonci.
„Jablonec má silné mužstvo, hraje dobrý fotbal, je produktivní. Na domácím hřišti jsou ještě těžším soupeřem než venku. V posledním zápase prohráli, takže to budou chtít odčinit doma. Vždy, když tam přijedou pražská "S", ta motivace je velká. Ale já věřím, že my budeme zdravě namotivovaní po posledních výsledcích a že to zvládneme dál,“ přeje si před pondělním duelem trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

„Věřím, že navážeme na poslední výkony, kdy jsme byli produktivní, že to bude nadále trvat. Snad nás tam nezaskočí počasí a bude to dobrý zápas,“ pokračuje kouč, který se tak vrátí do známého prostředí.

„Není to dlouho, co jsem tam působil. Takže rád uvidím některé lidi, rád se s nimi potkám, ale samozřejmě na hřišti budeme chtít vyhrát,“ zakončil jasně trenér, který se bude muset v zápase obejít bez dlouhodobých marodů Dušana Šventa, kterého už na podzim neuvidíme, a Ruslana Rotaně.

„Jablonec hlavně v úvodu sezony předváděl výborné výkony, střelecky je táhne Standa Tecl, takže pro nás je jedině dobře, že nemůže hrát. Ale i tak mají velmi nebezpečné útočníky a ofenzivní hráče, na které si budeme muset dát velký pozor,“ popisuje Mick van Buren.

„V minulém kole navíc Jablonec prohrál s Karvinou a ty výsledky už nebyly takové, takže domácí budou chtít určitě udělat vše pro výhru. My ale musíme naopak na naše poslední zápasy navázat. Věřím, že budeme pokračovat v produktivní hře,“ dodal holandský útočník či záložník.

Aktuálně

Hovory z Edenu: Rozhovor s Jaroslavem Tvrdíkem

22. 9. 2022
Ve čtvrtek odpoledne mluvil Jaroslav Tvrdík v rozhovoru z Edenu o tématech okolo klubu.

Hráči na hostování: van Burenův gól k výhře nestačil, Kinský se činil v derby

22. 9. 2022
Jak s v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sešívaný gólostroj: Překonání rekordu české ligy

22. 9. 2022
Slávisté během prvních osmi kol nastříleli jednatřicet branek a překonali tak rekord samostatné české historie. Předchozí rekord nejvíce vstřelených gólů za prvních osm ligových kol držela od roku 2020 taky Slavia s 26 brankami.

Další články