V pondělí se od 17:30 představíme v Jablonci | SK Slavia Praha
Více

V pondělí se od 17:30 představíme v Jablonci

PRAHA – Poslední venkovní utkání v roce 2017 čeká sešívané v pondělí. Od 17:30 se svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého představí v rámci 15. kola HET ligy v Jablonci.
„Jablonec má silné mužstvo, hraje dobrý fotbal, je produktivní. Na domácím hřišti jsou ještě těžším soupeřem než venku. V posledním zápase prohráli, takže to budou chtít odčinit doma. Vždy, když tam přijedou pražská "S", ta motivace je velká. Ale já věřím, že my budeme zdravě namotivovaní po posledních výsledcích a že to zvládneme dál,“ přeje si před pondělním duelem trenér Slavie Jaroslav Šilhavý.

„Věřím, že navážeme na poslední výkony, kdy jsme byli produktivní, že to bude nadále trvat. Snad nás tam nezaskočí počasí a bude to dobrý zápas,“ pokračuje kouč, který se tak vrátí do známého prostředí.

„Není to dlouho, co jsem tam působil. Takže rád uvidím některé lidi, rád se s nimi potkám, ale samozřejmě na hřišti budeme chtít vyhrát,“ zakončil jasně trenér, který se bude muset v zápase obejít bez dlouhodobých marodů Dušana Šventa, kterého už na podzim neuvidíme, a Ruslana Rotaně.

„Jablonec hlavně v úvodu sezony předváděl výborné výkony, střelecky je táhne Standa Tecl, takže pro nás je jedině dobře, že nemůže hrát. Ale i tak mají velmi nebezpečné útočníky a ofenzivní hráče, na které si budeme muset dát velký pozor,“ popisuje Mick van Buren.

„V minulém kole navíc Jablonec prohrál s Karvinou a ty výsledky už nebyly takové, takže domácí budou chtít určitě udělat vše pro výhru. My ale musíme naopak na naše poslední zápasy navázat. Věřím, že budeme pokračovat v produktivní hře,“ dodal holandský útočník či záložník.

Aktuálně

Plán přípravy A-týmu: V Aigenu i souboj s Rakówem

8. 6. 2023
Přečtěte si v článku, jak bude vypadat letní příprava slávistů na novou sezonu a na koho v jejím rámci narazí.

Sezona v číslech: Dominance v útoku, obraně i v hledišti

7. 6. 2023
Nejvíc gólů, nejlepší obrana, nejlepší střelec i nejvyšší návštěvnost. Pojďme se podívat na uplynulou stříbrnou sezonu v číslech.

#SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Další články