Lístky na Zlín v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Lístky na Zlín v prodeji

Ve 22. kole HET ligy v Edenu přivítáme Zlín. Vstupenky na utkání jsou v prodeji na Ticketportalu za cenu od 190 korun. Všichni členové Odboru přátel a Fanklubu mají možnost získat lístek na utkání zdarma!
Utkání se Zlínem se hraje v neděli 1. dubna od 18 hodin. Vstupenky se prodávají v cenové kategorii Z1 už od 190 korun.

Využijte předprodeje a zakupte si vstupenky přes online prodej Ticketportalu, kdy si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket. Případně lístek můžete koupit na jednom z 960 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V internetovém prodeji je možné zakoupit i dětský lístek pro děti do 15 let nebo 150 cm.

Vstupenky si můžete koupit i přímo stadionu u vstupu č. 4, pokladny budou v týdnu před zápasem se Zlínem otevřeny od úterý do čtvrtka a poté v neděli v den zápasu. Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro studenty, seniory nad 60 let a držitele průkazu ZTP/TP. Zároveň je možné při nákupu online i na pokladnou uplatnit slávistickou Cashback card a získat část peněz za lístek zpět.

Pro fanoušky, kteří jsou členy fanouškovských sdružení Odbor přátel a Fanklub, jsme připravili na zápas se Zlínem výhodnou nabídku - každý fanoušek může pro sebe získat vstupenku do sektoru na jižní tribuně zdarma! Bližší informace o tom, jak lístek získat, vám sdělí vaše příslušná fanouškovská organizace.

Otevírací doba pokladen (vstup č. 4):

úterý
27. března 12:00 - 18:00
středa 28. března
10:00 - 19:00
čtvrtek
29. března 12:00 - 18:00
neděle
1. dubna 10:00 - 19:00

Připomínáme, že v den zápasu je možné uplatňovat slevy na vstupném pro studenty, seniory, členy Odboru přátel a Fanklubu a držitele průkazu ZTP/TP nejpozději 90 minut před začátkem utkání, tedy do 16:30. Omezení prodeje cenově výhodných vstupenek před zápasem se netýká dětských vstupenek ani vstupenek pro vozíčkáře.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články