Dorostenecký víkend s komentáři | SK Slavia Praha
Více

Dorostenecký víkend s komentáři

SK České Budějovice - Slavia „A“ dorost 2:1 (0:1), I.DL, sobota 24.5.
Branka Slavie: Buryánek
Mužstvo je po 26. kole na 4. místě.
Podrobnosti přineseme v průběhu týdne.

FK Meteor – Slavia „B“ dorost 2:0 (1:0), I.DL starší, sobota 24.5.
Sestava: Jaroslav Březina – Jiří Studík, Michal Pleiner, David Vacek, Petr Cipra – Jiří Novotný (62.Kamil Makula), Jakub Kračman, Tomáš Dubský, Jan Bauer (66.Marek Urbanec) – Josef Marc (52.Tomáš Brtna), Jakub Tomajko (56.Karel Zelinka)
Už v 5. minutě měl obrovskou šanci Bauer, ale brankáře domácích neprostřelil. Vzápětí domácí svou šanci proměnili a poločas skončil 1:0. Ve druhém poločase jsme si vytvořili převahu, ale díky nepřesné koncovce se nám branku nepodařilo vsítit. Domácí z ojedinělého útoku vstřelili druhý gól a výsledek do konce utkání udrželi.
Mužstvo je po 26. kole na 7. místě.

SK České Budějovice – Slavia „C“ dorost 1:0 (0:0), I.DL mladší, sobota 24.5.
Sestava: Michal Toma – Lukáš Kindel, Štěpán Böhm, Vojtěch Marek, Filip Matějka – Josef Komárek (60. Josef Dvořák), Karel Fišer, Pavel Eliáš, Michal Kočí – Jiří Hausner (66. Stanislav Písecký), Jidřich Pavlů (71. Bohdan Subota)
Zápas v Českých Budějovicích začal za velkého horka, přesto jsme začali velkým tlakem a téměř celý první poločas nepustili soupeře z vlastní poloviny. Brzdou všech našich útoků byl pomezní rozhodčí, který každý náš pokus přerušil zvednutým praporkem.
Po přestávce jsme pokračovali ve vytváření šancí, ale bez konečného výsledku. V 53. minutě jsme vyrobili dvě hrubé chyby za sebou, protivník se dostal k jediné příležitosti, kterou jsme mu sami nabídli. Přes všechna úskalí (první poločas například trval 39 min. 15 sek., druhý 39 min. 40 sek., 7x střídání + ošetřování), si s takto slabým soupeřem musíme poradit a vstřelit gól. A dále se musíme vyvarovat hrubých chyb, které by zkušení hráči dělat neměli.
Mužstvo je po 26. kole na 5. místě.

FK Meteor – Slavia „D“ dorost 0:7 (0:3), ČLMD, sobota 24.5.
Střelci branek: 4 Szako, Vagrčka, Jírovský, Marc T
Sestava: Jan Vild (41. Michal Puš) – Miroslav Pecka (41. Jan Jírec), Martin Hladík, Michal Held, Ondřej Vrzal (41. Tomáš Marc) – Zdeněk Zahálka, Tomáš Proskočil, Martin Kubec (41. Lukáš Dvořák), Jakub Vagrčka – Jakub Jírovský, Tomáš Szako
S posledním týmem tabulky jsme hráli jenom na jednu branku a vytvořili si daleko více gólových šancí než ukazuje brankové skóre.
Mužstvo je po 26. kole na 1. místě.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články